100x Bitcoin kaldıracı: Aylardır beklenen PrimeXBT platformu yayında!

Aylardır beklenen ve diğer platformlara göre gelişmiş özellikleriyle ön plana çıkan kaldıraçlı kripto para borsası PrimeXBT açıldı.

3435 0

Bugün, global kripto para piyasasında bir dönüm noktası. Dünyanın en kompleks ve yeni ticaret platformlarından birinin kapıları açılıyor. Bekleme listesindeki 175 ülkeden 150,000’den fazla trader, sonunda şimdiye kadar reklamı yapılan şeyin ne olduğunu görecek.

PrimeXBT, mevcut kripto para borsalarıyla rekabet etmeyecek. PrimeXBT, kendisini teknolojik öngörüleri ve bağlantıları kullanarak kripto para endüstrisinde baskın olacak şekilde konumlandırdı.

Bu da, büyük ölçüde gelişmiş işlevsellik ve strateji odaklı seçeneklerin güçlü bir kombinasyonundan kaynaklanıyor. Nedir bunlar diye soracak olursanız; 100 kata varan kaldıraç imkanı, trader’lara kripto paralar için kısa pozisyon (ilgili paritenin değerinin düşeceği beklentisi ile satış yapılması durumu) açma imkanı vs.

Peki bunu nasıl yapıyor? Aynı anda ve anında 12 farklı sağlayıcıdan likidite sağlayarak.

Bu işlevsellik başlangıçta Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin ve EOS için sağlanıyor. Litecoin için kısa pozisyon açma veya EOS için 1:100 oranındaki kaldıraç gibi fırsatlar şu anda benzersiz bir şekilde PrimeXBT’de mevcut. Planlanan daha birçok kripto varlığının da eklenmesiyle, önümüzdeki aylarda geniş bir varlık yelpazesinde benzer işlemleri yapma imkanı olacak.

Şu anda sadece birkaç kripto para borsası, Bitcoin ve Ethereum gibi varlıkların kaldıraçlı ticaretine imkan tanıyor. Ayı piyasası koşullarında kısa pozisyon açmaya olanak sağlayan borsa ise yok denecek kadar az. PrimeXBT ise şimdiye kadar hep trader’lar için en geniş seçenek yelpazesini sunmayı benimsedi.

Trader’lara rekabet üstünlüğü sağlayan gelişmiş özellikler

Mevcut kripto para platformları, giderek daha sofistike yatırımcılardan oluşan büyüyen kullanıcı tabanına uygun yeni özellikler için pazar talebini realize etmede oldukça yavaş.

Yeni ve gelişmekte olan bir endüstri için bir zamanlar basit işlevselliğin yeterli olduğu yerlerde, son bir kaç yılda önemli oranda artan kabul görme ve 2019’un en fazla büyüme yılı olma potansiyeliyle birlikte tipik trader’ların ve onların kullandığı stratejilerin geliştiği görüldü.

Bu, son zamanlarda serbest fonların ve diğer kurumsal yatırımcıların kripto para piyasasına girmesiyle birleştiğinde, daha güçlü ticaret stratejileriyle uyumlu özellikler sunan yeni nesil ticaret platformlarına olan ihtiyaç açıkça ortaya çıktı.

PrimeXBT, bu mücadeleyi adım adım yürüttü ve modern trader’lar için özellik odaklı bir arayüz hazırlayarak çarpıcı bir biçimde eskilerin yerini aldı.

– 1:1’den 1:100’e (1:100’le sektör lideri) kadar ayarlanabilir kaldıraç

– Sadece BTC için değil tüm varlıklar için kısa pozisyon açmaya yarayan mekanizmalar.

– Aynı anda ve anında 12 sağlayıcıdan getirilen hacim sayesinde optimum fiyat alımı ve performans düşüklüğünü önleme

– Önde gelen ticaret platformlarından daha düşük işlem ücretleriyle birlikte erken kayıt yapanlar için işlem ücretleri, Bitfinex’tekinin çeyreği kadar.

-Çok çeşitli özel emirler (stop-loss, OCO, koruma emirleri)

-KYC (müşterini tanı) prosedürlerinin hepten kaldırılması ve sadece e-posta adresiyle anonim kayıt yaparak 1 dakikadan daha az bir sürede tüm ticari işlemlere başlama

-Diğer birçok platformun aksine, Changelly’nin PrimeXBT sistemletiyle entegrasyonu yoluyla itibari para ve kripto para cinsinden para yatırma imkanı

-Kullanımı ve kişiselleştirilmesi kolay profesyonel kullanıcı arayüzü, çoklu ekran desteği, gelişmiş grafik yazılımı ve kapsamlı adım adım öğretme programı

-Soğuk cüzdan depolaması kullanan sağlam finansal endüstri sınıfı güvenlik protokolleri, beyaz listeye alınma, kriptografik şifreleme ve tüm hesaplarda standart olarak 2 faktörlü kimlik doğrulama

Bu özelliklerden herhangi biri, kârlı stratejiler geliştirmek için daha fazla güç sağlar. Birlikte kullanıldığında ise kripto para pazarına çok yönlü ve kapsamlı bir araç setiyle erişim için eşi görülmemiş bir yetenek kazandırır.
Geniş bir işlevsellik yelpazesinin eklenmesinin değeri, işlevselliğin kendisinde değil, trader’lar ve yatırımcılar için sağlanan yeni ve kullanılmamış fırsatlardadır.

Benzersiz fırsatlar sunan benzersiz özellikler seti

Profesyonel trader’lar, fırsatların genellikle aykırı durumlarda olduğunu bilirler. Mevcut kaynakları kullanarak rakiplerine üstünlük sağlamanın yollarını keşfederler.

Bugün PrimeXBT’ye doğru yürüyen 130,000 kişilik güçlü bir orduyu rakiplerinin önüne geçirecek bazı fırsatlar nelerdir?

En büyük 6 kripto para için kısa pozisyon açma ve kaldıraç imkanı

Dünyadaki başka hiçbir platform, piyasa koşullarına bakılmaksızın ilk 6 kripto para birimi için getiri imkanı sunmaz. Kısa pozisyon açma geleneksel piyasalarda yaygın olmakla birlikte PrimeXBT, kripto para endüstrisinde yüksek likiditeli kısa pozisyon açılabilir işlem çiftleri için en geniş seçim olanağını sunuyor.

Başka yerde bulunmayan 1:100’e varan kaldıraç imkanıyla PrimeXBT, eşsiz bir yatırım getirisi potansiyeli veriyor.

Yüksek frekanslı alım-satımlar (HFT) için daha düşük işlem ücretleri

Arbitraj ve piyasa yapıcılığı gibi gelişmiş stratejiler, platform ücretlerinin maliyetini kârlılığı belirleyen bir faktör olarak kullanır.

PrimeXBT, diğer büyük platformlardan daha düşük bir ücret sistemi sağlayarak trader’lara HFT stratejilerini kişiselleştirme imkanı sunar. Bu trader’ların yaptıkları işlemler yüksek ücretli borsalarda genellikle kârsız olur.

Gelişmiş risk yönetimine olanak tanıyan eş zamanlı karşıt pozisyonlar

PrimeXBT, herhangi bir işlem çiftinde eş zamanlı olarak karşıt pozisyonları tutma becerisi sağlar. Eğer trend istenildiği gibi gitmezse, tam riskli bir açık pozisyona zorlanmak yerine, ağırlıklı ticaret metoduyla riski dengeleme olanağı verir.

Kaldıraç gibi özellikler şüphesiz güçlü olsa da asıl güç, güvence sağlayan hesaplanmış risk yönetimi ile kaldıraçlı pozisyonlar geliştirmede yatar. Bu işlev, PrimeXBT’nin yeni başlayanlara ve uzman yatırımcılara eşit bir şekilde profesyonel ticaret araçları sağlama hedefini yansıtır.

PrimeXBT’ye anında erişim – Bekleme listelerinin süresi bitti

Aylar süren bekleme, kayıt ve hazırlık süreçlerinden sonra PrimeXBT şu anda yayında.

Bugünkü lansmanın ardından on binlerce kullanıcı yeni hesaplarına giriş yapıyor. Platformun özelliklerine ve kullanıcı arayüzüne ilk kez göz atmak için bekleme listesine adınızı yazdırmanıza gerek yok.

PrimeXBT.com‘da PrimeXBT’nin gücünü ilk deneyimleyen siz olun. Önümüzdeki aylarda gelecek yeni kullanıcı dalgasında kazanma şansı elde etmek için en yüksek ödemeli kripto para platformu referans programının bir parçası olun.

Programı PrimeXBT.com/referral/ adresinde bulabilirsiniz.


Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz. Burada yazılanlar bir tavsiye niteliği taşımaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Katkıda Bulun