Derecelendirme şirketinden 2019’da kripto paralara ilişkin 7 kehanet

Derecelendirme şirketi Weiss Ratings, 2019 yılı ve sonrasında kripto para piyasasında neler olacağına ilişkin 7 öngörü paylaştı.

Derecelendirme şirketi Weiss Ratings, kripto paralara ilişkin 2019 yılı ve ötesi için tahminlerini paylaştı.

İşte o 7 tahmin:

Tahmin 1) Bitcoin bir değer deposu olarak daha fazla kullanılacak

“Bitcoin’in saklama maliyeti neredeyse yok. Taşıması son derece verimli ve güvenli. Hiçbir hükümet tarafından el konamaz. Başka hiçbir varlık bu kombinasyona sahip değil. Sonuç olarak başka hiçbir varlık şu anda bir değer deposu olarak Bitcoin ile rekabet edemez. Bitcoin gerçek bir dijital altın olma yolunda ilerliyor.”

Tahmin 2) Bitcoin tekrar yükselecek ve tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkacak

“Bitcoin, 2015 yılına kadar yüzde 70 ve daha fazla düşüş yaşadığını dört farklı ayı piyasası geçirdi. Her seferinde uzmanlar, Bitcoin’in öldüğünü yazdı fakat her seferinde toparlandı. Dipten zirveye ortalama olarak yüzde 6300 değer kazandığı yeni bir boğa piyasasına girdi.

Daha sonra geçen yıl Bitcoin’in beşinci büyük ayı piyasasına tanık olduk. Uzmanlar yine Bitcoin’in öldüğünü ilan etmeye başladılar. 2018’deki düşüş sayesinde piyasadaki en zayıf ellerin çoğu ayrıldı. Daha güçlü inatçı inananlar daha fazla Bitcoin biriktirdi. Eksikliklerin giderilmesinde büyük ilerlemeler kaydedildi. Dağıtık defter teknolojisi gelişmeye devam etti. Seçkin coin’ler arasında benimseme dramatik bir biçimde arttı ve genel olarak yeni bir boğa piyasasının temeli atıldı.”

Tahmin 3) Seçkin altcoin’ler tüm zamanların en yüksek seviyelerinin 20 katına kadar artacak

“Üstün teknolojiye sahip altcoin‘ler tüm zamanların en yüksek seviyelerine geri dönecek. Bazıları daha da yükselerek önceki zirvelerin 20 katına kadar çıkabilecek.”

Tahmin 4) Seçkin bir kripto para grubu, internetin yeni bir türünü oluşturmak için yarışacak

“EOS, Cardano, Holochain ve diğer bazı kripto paralar şu anda küresel olarak daha güvenli ve sürdürülebilir bir web olan Internet 3.0’ı oluşturmanın sorumluluğunu üstleniyorlar. En gelişmiş kripto paralar sonunda Internet 3.0’ı oluşturmayı başarırlarsa trilyonlarca dolar değerinde olabilirler.”

Tahmin 5) Bir başka seçkin kripto para grubu bankacılık dünyasında devrim yaratacak

“Bitcoin, yeni bir dijital ödeme ağı olarak oluşturuldu fakat şu ana kadar bu hedefe ulaşmada başarısız oldu. Ripple’ın XRP’si ile Stellar finansal piyasaları, havale işlemleri, banka transferleri ve daha fazlasında devrim yaratma potansiyeline sahipler.

Özellikle Ripple’ın XRP‘si küresel bankacılık sisteminin dev ödemeler ağı SWIFT’in yerini almayı hedefliyor. SWIFT’in yerini almayı başarabilirse dünyanın bir numaralı kripto parası olma olasılığı bulunuyor.”

Tahmin 6) Bitcoin çakmaları yok olacak

“Pek çok kripto para, neredeyse hiçbir yeni bir şey getirmedikleri için kaybolacaklar. Bitcoin Cash, Bitcoin SV ve Litecoin gibi piyasa değeriyle ilk 10’da bulunan kripto paralar bunlardan bazıları.

Bu kripto paralar için yenilikçi bir kullanım durumu yok. Zamanla kaybolmaları muhtemel.”

Tahmin 7) Yeni coin’ler ilk 10’a fırlayacak

“Holochain, Hedera Hashgraph ve diğer bazı yeni kripto paralar, bugün hala göreceli olarak gölgede kalmalarına rağmen ilk 10 kripto para arasına girebilirler.

Bunlar internetin yeni güven katmanı olabilecek Blockchain’siz dağtık defter projeleridir. Bu nedenle token’ları Blockchain rakiplerinden daha hızlı bir şekilde değer kazanabilir.”


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

2 yorums

  1. Burak gulhan Cevapla

    Konucok guzel enim kehanetimde tron bu yil yaptiklariyla one cikacan. Sosyal medya da iyi bir reklam agina sahip.

  2. Osman Cevapla

    Vechain hakkında bilgi varmı gidişatı nasıl