Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu: Bitcoin almadığım için pişmanım

İki gün süren Marka 2017 Konferansı’nın kapanışını ünlü şarkıcı Kenan Doğulu yaptı. Doğulu, sahne performansının yanı sıra yaptığı samimi açıklamalarla da kendinden söz ettirdi. Ünlü şarkıcıya yöneltilen “Pişmanlık duyduğun ne var?” sorusuna esprili bir dille “Bitcoin almadığıma pişmanım” yanıtını verdi. Bunun yanı sıra zamanında yurt dışından gelen proje tekliflerini kabul etmediği için pişmanlık duyduğunu ifade eden Doğulu, “Aslında keşke müzikten başka hiçbir işe girmeseydim dediğim zamanlarım çok oldu. Yurt dışına açılmakla ilgili projelerde kendimi hırssız buldum. Birçok teklif geldi yabancı...

İki gün süren Marka 2017 Konferansı’nın kapanışını ünlü şarkıcı Kenan Doğulu yaptı.

Doğulu, sahne performansının yanı sıra yaptığı samimi açıklamalarla da kendinden söz ettirdi.

Ünlü şarkıcıya yöneltilen “Pişmanlık duyduğun ne var?” sorusuna esprili bir dille “Bitcoin almadığıma pişmanım” yanıtını verdi.

Bunun yanı sıra zamanında yurt dışından gelen proje tekliflerini kabul etmediği için pişmanlık duyduğunu ifade eden Doğulu, “Aslında keşke müzikten başka hiçbir işe girmeseydim dediğim zamanlarım çok oldu. Yurt dışına açılmakla ilgili projelerde kendimi hırssız buldum. Birçok teklif geldi yabancı prodüktörlerden. Büyük starlardan beste almak isteyenler, düetler falan. Yavaş davrandım, çok vaktim varmış gibi ama ders almayı öğrendim.” dedi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl