Civic’in CEO’sundan Bitcoin’de ‘nükleer kış’ uyarısı

Blockchain kimlik platformu Civic'in CEO'su, Bitcoin'in fiyatının 3,000 doları kırması halinde gelebilecek tehlikeye dikkat çekti.

Twitter’da Teksaslı bir kripto para yatırımcısı, yakın zamanda yatırımcıların piyasalara yakın ilgi göstermeye başlaması gerektiğini söyledi.

19 binin üzerinde takipçisi bulunan “MagicPoopCannon” kullanıcı adlı yatırımcı, Bitcoin’in 3,300 dolara düşmesi durumunda sayısız teknik analist tarafından kullanılan basit ve kullanışlı bir gösterge olan 200 haftalık hareketli ortalamayı (MA) test etmeye başlayacağını belirtti.

Buranın öneminden bahseden yatırımcı, 200 haftalık MA’nın son ayı piyasasını aşağı çeken ve BTC’nin dipten sıçramasına neden olan seviye olduğunu ifade etti. Sözlerinin devamında BTC’nin gelecek birkaç haftalık mumu 3,300 doların altında kapatması halinde işlerin daha da kötü bir hal alacağını ileri sürdü.

Bu tweet’i alıntılayan Blockchain kimlik platformu Civic’in CEO’su Vinny Lingham ise “Bitcoin’in fiyatı, 3,000 doların altına gerilerse ‘kripto para kışı’, ‘kripto para nükleer kışı’ olacak.” yorumunu yaptı.

Bir numaralı kripto para Bitcoin, yayın saatinde Binance üzerinde 3,460 dolardan alıcı buluyor.

Haber: EthereumWorldNews

→ 2016’DA KURULAN BITCOIN BORSASI AYI KURBANI OLDU

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl