Kripto para dolandırıcılarının en inanılmaz 5 kuyruklu yalanı

Burada kripto para dolandırıcılarının ortaya attığı en inanılmaz ve ürkütücü iddialardan bazıları listelendi. Bu kuyruklu yalanlar esasen yatırım söz konusu olduğunda akıl sağlığının ve sağlıklı akıl yürütmenin önemini hatırlatıyor.

Asla elde edemeyeceğiniz bir saate yatırım yapmak veya yeşil ekonomiye yardım etmek ve 22 ülkeyi kolayca desteklemek ister misiniz?

Öyleyse yukarıda bahsedilen fırsatlar, son zamanlardaki kripto para dolandırıcılarının iddiaları olduğundan paranızla vedalaşmaya hazır olmalısınız.

Finance Feeds, kripto para dolandırıcılarının ortaya attığı en inanılmaz ve ürkütücü iddialardan bazılarını listeledi.

Aşağıdaki kuyruklu yalanlar esasen yatırım söz konusu olduğunda akıl sağlığının ve sağlıklı akıl yürütmenin önemini hatırlatıyor:

5- Beşinci sıra, volatilite ile mücadele etmeyi amaçlayan ZZZ Coin’in (görünüşe göre, uyku gücüyle). ZZZ Coin’in internet sitesinde “Kripto para piyasasında volatiliteye karşı savaşmak için tasarlanmış bir para.” yazıyor.

4- Dördüncü sırayı, LeadInvest işgal ediyor. ABD’nin yüksek mahkeme organı Supreme Court Hakimi Ruth Bader Ginsburg tarafından tavsiye edildiği öne sürülen offshore bir varlık. Dahası bu kripto para, yatırımcıların yeşil ekonomiyi desteklemesine yardımcı olduğunu iddia ediyor.

3- Üçüncü sıra, yatırımcılarına altın bir saat almayı teklif eden (aslında etmeyen) kripto para ticaret şeması 911MoneyStore’a ayrıldı. Proje şöyle diyor:

“Hiçbir zaman alamayacağınız altın bir Seiko saatini aldığınızı belirten bir fatura alacaksınız ve bu birilerinin kaçması durumunda sizin korumanızdır.”

2- İkinci sıra, coğrafya kavramını yeniden icat eden bir kripton paraya ait. ABD Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu (CFTC), bu ayın başlarında sanal para Bitsblockchain hakkında uyardı ve yatırımcılara yeni bir sanal para olan ATM Coin’e yatırım yapmalarını önerdi. Tüm bu saçmalığın üzerine ATM Coin, ayrıca “Aziz Stephen Prensliği” adı verilen sözde bir egemenlik için “uluslarüstü yasal para birimi” haline geldiğini de iddia etti.

1- Sıralamanın zirvesinde, dünya barışı ve istikrarı için tüm diplomat ve politikacılardan daha fazla şey yaptığını iddia eden My Big Coin yer alıyor. Big Coin’in yöneticileri şöyle diyor:

Bitcoin‘i duyduğunuzu biliyorum – MBC ile ilgili haberler ortaya çıktıktan sonra artık duymayacaksınız. Para birimlerini ve ekonomilerini istikrara kavuşturmak için 22 ülkeyle müzakereler yürütüyoruz.”

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl