Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin, günlük hayatta: İngiltere’de konut piyasasına da girdi

Londra merkezli gayrimenkul geliştirici The Collective, kiracılarının depozito ödemelerini Bitcoin ile yapmalarını mümkün kıldı. Bu aynı zamanda İngiltere için de bir ilk oldu. Bir dijital para birimi ülkede ilk kez konut piyasasında kullanıldı. The Collective adlı şirketin, bu yılın sonuna kadar kira ödemelerini de Bitcoin‘le kabul edeceği bildirildi. Şirket, talebin ağırlıklı olarak uluslararası müşteriler tarafından geldiğini açıkladı. ‘Bitcoin, büyüleyici bir gelişme’ Şirketin kurucusu ve yöneticisi Reza Merchant, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Dijital para birimleri ve Bitcoin, insanlık açısından büyüleyici...

Londra merkezli gayrimenkul geliştirici The Collective, kiracılarının depozito ödemelerini Bitcoin ile yapmalarını mümkün kıldı. Bu aynı zamanda İngiltere için de bir ilk oldu. Bir dijital para birimi ülkede ilk kez konut piyasasında kullanıldı.

The Collective adlı şirketin, bu yılın sonuna kadar kira ödemelerini de Bitcoin‘le kabul edeceği bildirildi. Şirket, talebin ağırlıklı olarak uluslararası müşteriler tarafından geldiğini açıkladı.

‘Bitcoin, büyüleyici bir gelişme’

Şirketin kurucusu ve yöneticisi Reza Merchant, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Dijital para birimleri ve Bitcoin, insanlık açısından büyüleyici bir gelişme. Gelecekte insanlar depozito ve kira da dahil olmak üzere temel harcamalarını ödemek için bunları kullanacak.”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl