Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Şant Manukyan: 6800-6900’lerin kırılması Bitcoin için iyi olmayacak

İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan, Bitcoin'deki mevcut görünümü değerlendirdi. Manukyan, 6800-6900'lerin kırılmasının Bitcoin için çok da iyi olmayacağını söyledi.

İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Müdürü Şant Manukyan, İş Yatırım Youtube kanalında yayınlanan bir videoda Bitcoin’deki son görünümü değerlendirdi.

Manukyan, lider kripto parada aşağı yönlü baskının sürdüğünü ve 6800-6900 dolar seviyelerinin kırılmasının Bitcoin için çok da iyi olmayacağını söyledi.

Manukyan’ın yorumları şöyleydi:

“Bitcoin artık hafta sonları da uyumaya başladı. Hafta sonları hareketli geçiyordu fakat bu bir süredir olmuyor. Aşağı yönlü baskı devam ediyor. Bu seviyeler önemli diye düşünüyorum. 6800-6900’lerin kırılması çok da iyi olmayacaktır. Bitcoin vadelilerine baktığımızda kısa (short) pozisyonların arttığını görüyoruz. Dolayısıyla şu anda önemli bir değişiklikten bahsetmek mümkün değil. Yıllık bazda baktığımızda resim çok kötü bir resim değil. Yıl net bir artıyla kapanabilecek gibi görünüyor. Kısa vadede önemli bir ralli olmadığı sürece, daha doğrusu alçalan tepeleri kırmadığımız sürece Bitcoin tarafındaki stres devam edecek.”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl