En meşhur Bitcoin öngörüsüne göre, fiyat şu anda 100,000 dolar olmalıydı

Ünlü siber güvenlik uzmanı John McAfee'nin meşhur 1 milyon dolar tahminine giden yolda Bitcoin şu anda en az 100,000 dolar değerinde olmalıydı.

1212 0

2017 yılının Kasım ayında ünlü siber güvenlik uzmanı ve Bitcoin savunucusu John McAfee, Bitcoin’in 2020’nin sonuna kadar 1 milyon dolara ulaşacağını iddia etmişti.

McAfee, bu tahmini gerçekleşmezse kendi cinsel organını yiyeceğini bile söyledi. McAfee’nin öngörüsünün doğru çıkıp çıkmayacağı yaklaşık bir yıl sonra belli olacak ve zaman giderek daralıyor.

Bitcoin’in fiyatı şu anda ünlü ismin hedefinin yüzde 89.9 altında seyrediyor.

McAfee’nin tahminindeki gidişatı izleyen internet sitesi dickline.info’ya göre, en büyük kripto paranın şimdiye kadar yaklaşık 101,800 dolar olması gerekiyordu. Aşağıdaki ekran görüntüsünde de görülebileceği gibi, Bitcoin’in fiyatı McAfee’nin 1 milyon dolarına giden çizgiden önemli ölçüde saptı. Buradaki hesaplama, fiyatın 2020’nin sonuna kadar 1 milyon dolara ulaşması için gereken günlük yüzde 0.48’lik büyüme üzerinden yapılıyor.

Zamanın çoğu geride kalmış ve Bitcoin, çizgiden uzak görünse de ilerleyen dönemde yaşanabilecek olası sert yükselişlerin fiyatı bu çizgiye önemli ölçüde yaklaştırma olasılığı daima var.

Bir numaralı kripto para, TSİ 00.15 itibari ile kripto para borsası Bitstamp’te 10,285 dolardan alıcı buluyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Katkıda Bulun