McAfee’den Bitcoin topluluğuna: Kısa vadeli düşünmeyi bırakın, gerçekçi olun

Bitcoin fiyatları, 2018’in en düşük seviyesini test ederken siber güvenlik uzmanı John McAfee, kripto para topluluğuna bir hatırlatma yaptı. McAfee, kişisel Twitter hesabından paylaştığı tweet’te, “Lütfen gerçekçi olabilir miyiz? Bir yıl önce bu gün Bitcoin’in fiyatı 2560 dolardı. Bugün 6000 dolardan daha fazla. Yüzde 140’lık bir artış. Yıldan yıla artış önemli ölçüde hızlanıyor. Kısa vadeli düşünmeyi bırak. Gerçekçi ol.” ifadelerini kullandı. McAfee‘nin bu paylaşımı topluluğun büyük ilgisini çekti. Yaklaşık 1000 retweet alan paylaşım, 4 bin kişi tarafından da beğenildi. Ok...

Bitcoin fiyatları, 2018’in en düşük seviyesini test ederken siber güvenlik uzmanı John McAfee, kripto para topluluğuna bir hatırlatma yaptı.

McAfee, kişisel Twitter hesabından paylaştığı tweet’te, “Lütfen gerçekçi olabilir miyiz? Bir yıl önce bu gün Bitcoin’in fiyatı 2560 dolardı. Bugün 6000 dolardan daha fazla. Yüzde 140’lık bir artış. Yıldan yıla artış önemli ölçüde hızlanıyor. Kısa vadeli düşünmeyi bırak. Gerçekçi ol.” ifadelerini kullandı.

McAfee‘nin bu paylaşımı topluluğun büyük ilgisini çekti. Yaklaşık 1000 retweet alan paylaşım, 4 bin kişi tarafından da beğenildi.

Bu arada McAfee, Bir hastanede tedavi altında. Geçtiğimiz günlerde sıkça kullandığı Twitter hesabı 3 gün boyunca sessizliğe gömülen siber güvenlik uzmanı, dün yaptığı açıklamayla kendisine zehirleme yoluyla suikast girişimi olduğunu, bu nedenle hastanede tedavi gördüğünü söyledi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. ozer Yanıtla

    Su adami ciddiye almayin kendisi sizofrenik bir psikopat teknolojiden anladigi falan yok mccafe teknolojisini gelistirmedi sadece iyi bir ekibi vardi bir daha ayni basariyi yakalayamadi sacma projelerle servetini kaybetti.Simdi de blockchain teknolojisinin uzerine yattip kendini parlatmaya calisiyor.Bu teknoloji hakkinda hic birsey bilmeyip sacma sapan projeleri para karsiligi yatirimcilara satmaya calisiyor.Gecmise bakarsaniz tum aciklamalari manipülatif ve dikkat cekmeye yonellik bu piyasanin bunun gibi dolandiricilari ekran yuzu yapmaktan vazgecmesi lazim.