Teksaslı medyumdan Bitcoin tahminleri

Geleceği görebildiğini iddia eden Teksaslı bir medyum, Bitcoin ve kripto paralarla ilgili yatırım tavsiyeleri vermeye başladı.

Bir medyum kripto para piyasasına para karşılığında görüş vermeye başladı. Teksas’tan Sharon Michelle, 40 yıldır ruh rehberleriyle çalıştığını iddia ediyor.

Geleceği gördüğünü iddia eden medyum, artık Patreon üzerinde Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paralar için alım satım tavsiyeleri de veriyor.

Michelle’nin Patreon hesabında şöyle yazıyor:

 

“Yaklaşık bir yıl önce ruhlar bana çeşitli renklerde coin’ler gösterdiler. O sıralarda kripto paralar hakkında hiçbir şey bilmiyordum ve altın ve gümüş hakkında konuştuklarını düşündüm fakat çeşitli renklerde çeşitli coin’lerin olması kafa karıştırıcıydı. Son zamanlarda bana kripto para birimlerini gösterdiklerini anladım. Bununla birlikte ruhlar şimdi bana bu varlığın değerini ve ortalama bir insana nasıl yardım edebileceğini açıkça gösteriyor. Size yardım etmek için buradayım.”

Medyum, halihazırda Youtube’da mistik para tavsiyeleri veriyor fakat şimdi ayda 15 dolar karşılığında ayrıntılı ve genişletilmiş kripto para görüşleri sunuyor.

Michelle, “Kripto para piyasası, coin’ler ve alım satım zamanları hakkında rehberlerimden aldığım bilgileri her zaman önce size ulaştıracağım. Sadece kripto parayla ilgili bilgiler değil aynı zamanda ruhların perspektifinden güncel olaylar, ekonomik eğilimler hakkında bilgiler, kendi ruhsal karar mekanizmanızı nasıl geliştirebileceğine dair talimatlar ve güçlü şifa teknikleri alacaksınız.” diyor.

Peki medyumun tavsiyeleri işe yarar mı? Esasen bir Youtube yorumu birçok şeyi özetliyor:

“Tahminlerinizin tam tersini yaptım ve kazandım. Teşekkür ederim.”

Haber: Daily Express

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
In this article

Katkıda Bulun