Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin meraklıları, konferansta yapılacak duyuru için beklemede

Miami’de düzenlenen Bitcoin 2021 konferansının bugün ikinci günü. Oldukça hareketli geçtiği söylenebilecek ilk günde, birkaç önemli açıklama geldi. Twitter CEO’su Jack Dorsey, Square’ın bir Bitcoin donanım cüzdanı geliştirmeyi düşündüğünü bildirdi. Dorsey ayrıca, Bitcoin’i herkes için erişilebilir kılmak adına ne gerekiyorsa yapacağını söyledi.

İkinci günde de beklenen bir duyuru için nefesler tutuldu. Bitcoin’in kullanımını kolaylaştırmayı hedefleyen bir girişim olan Zap’ın CEO’su Jack Mallers’ın bir duyuru yapacağı açıklandı. Bitcoin 2021’in resmi Twitter hesabından yapılan ön duyuruda şöyle denildi:

“Jack Mallers, 4:15’te (TSİ 23.15) sürpriz bir özel duyuru için Nakamoto sahnesinde olacak. Bitcoin için küçük, ama insanlık için dev bir adım. Bu, muhtemelen Bitcoin tarihindeki en büyük duyurulardan biri olacak. Kaçırmak istemeyeceksiniz.”

Mallers’ın yapacağı duyuruyla ilgili başka hiçbir detay yok. Bununla birlikte Zap, Lightning Network üzerine geliştirmeler yapan bir şirket olduğundan açıklamanın bununla ilgili olacağı düşünülebilir.

Bitcoin yatırımcısı Anthony Pompliano, bunun son birkaç yılın en büyük duyurusu olduğunu ifade etti. Pompliano, ardından bir başka tweet’inde ise “Lightning Network, son derece hafife alınıyor.” dedi.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl