Mike Arrington, Bitcoin’de 2018 hedefini belirledi: 25,000 dolar

XRP Capital ve TechCrunch'ın kurucusu Mike Arrington Bitcoin'in 2018 yılı içinde 25,000 dolara ulaşacağını öngördüğünü söyledi.

Dijital varlık yönetim şirketi XRP Capital’in kurucusu Mike Arrington, CNBC’ye verdiği demeçte Bitcoin’in bu yıl içinde 25 bin dolara ulaşacağını söyledi.

Aynı zamanda TechCrunch’ın da kurucusu olan Arrington, Ripple’a övgüler düzdü. Arringnton, Ripple’ın parayı hızla sınırların ötesine taşıma kabiliyetinden söz etti ve “Ripple, para transfer konusunda gerçekten iyi bir yoldur. Fonumuzu XRP olarak isimlendirdik, çünkü XRP parayı sınırların ötesine taşıma konusunda sıfır maliyeti ile fantastik bir yöntem.” dedi. Arrington, ek olarak kripto para dünyasında çok sayıda grupçuluk olduğunu ifade etti ve daha sonra, “Hepsinin hemfikir olduğu şey XPR nefreti.” şeklinde konuştu.

TechCrunch’ın kurucusu ardından XRP‘nin merkezi olduğu ve bir kurum tarafından yönetildiği iddiasının doğru olmadığını belirtti.

Başında bulunduğu fonun dağılımı sorulduğunda Arrington, XRP’nin yüzde 3 ila 4’ünü oluşturduğunu, çok çeşitli olduğunu fakat en büyük payın Bitcoin’de, ardından Ether ve diğer kripto paralarda bulunduğunu açıkladı.

Arrington, son olarak Bitcoin’de daima iyimser olduğunu ve 2018 yılı içinde 25 bin dolar seviyesine ulaşacağını düşündüğünü dile getirdi.

CNBC yayını sırasında Arrington’a soruları yönelten erken Bitcoin yatırımcısı Ran Neu-Ner ise Bitcoin ETF’sinin Ağustos ile Ekim arasında onaylanacağını düşündüğünden dolayı Arrington’un Bitcoin’in 25 bin dolara ulaşacağı tahminine katıldığını ifade etti.

→ ETF FURYASI DİNMİYOR: BİR ŞİRKET DAHA BAŞVURU YAPTI

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl