Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

18 yaşındaki Bitcoin milyonerinden çarpıcı tahmin

18 yaşındaki dijital para birimi milyoneri Erik Finman, Bitcoin‘in 10.000$’a yükseleceğini düşünüyor. Finman, sadece 18 yaşında olabilir ancak o Bitcoin’e erken vakitte yatırım yaparak bu sayede milyoner olmuş bir isim. Finman, Bitcoin’e yatırım yapmanın “çok akıllıca bir finansal karar” olacağını söylüyor. Business Insider’da yer alan habere göre harçlıklarından ayırdıklarıyla Bitcoin satın alan genç öğrencinin şu an 403 Bitcoin’i bulunuyor ve bu Bitcoin’lerin toplam değeri 1.7 milyon Dolar ediyor. Üniversiteye gitmeyi düşünmüyor, istikrarlı bir işi yok. Sadece Bitcoin yatırımlarına odaklanıyor. ‘Bitcoin,...

18 yaşındaki dijital para birimi milyoneri Erik Finman, Bitcoin‘in 10.000$’a yükseleceğini düşünüyor.

Finman, sadece 18 yaşında olabilir ancak o Bitcoin’e erken vakitte yatırım yaparak bu sayede milyoner olmuş bir isim.

Finman, Bitcoin’e yatırım yapmanın “çok akıllıca bir finansal karar” olacağını söylüyor.

Business Insider’da yer alan habere göre harçlıklarından ayırdıklarıyla Bitcoin satın alan genç öğrencinin şu an 403 Bitcoin’i bulunuyor ve bu Bitcoin’lerin toplam değeri 1.7 milyon Dolar ediyor. Üniversiteye gitmeyi düşünmüyor, istikrarlı bir işi yok. Sadece Bitcoin yatırımlarına odaklanıyor.

‘Bitcoin, 10.000$’a kadar yükselecek’

Yakın gelecekte iniş ve çıkışlar yaşanması beklense de Finman bunun kısa süreli olacağını ve uzun vadede Bitcoin’in 10.000$’a kadar yükseleceğini tahmin ediyor.

Öte yandan Bitcoin Cash’i bir altcoin olarak gören Finman, bu para birimini pek önemsemiyor.

Genç milyoner, Ethereum’daki büyümenin ise spekülatörler tarafından yönlendirildiğine inanıyor. Ethereum’un kısa vadede kazandırabileceğini belirten Finman, uzun vadede ise ikna olmadığını söylüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl