Newegg, Kanada’da Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başladı

Dünyanın en popüler bilgisayar ve donanım ürünleri satıcılarından biri olan Newegg, Kanada’da Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başladı. Yaklaşık 36 milyon müşterisi bulunan ve kripto para ödemelerini kabul eden ilk tanınmış şirketlerden biri olan Newegg’in CEO’su Danny Lee, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Newegg, 2014 yılında müşterilerine Bitcoin’le ödeme seçeneği sunan ilk büyük şirketler arasında yer aldı. O zamandan bu yana Bitcoin’in değeri hızla yükseldi ve Bitcoin tutan müşteriler, oldukça iyi satın alma gücüne sahip oldular. Kanada’daki müşterilerimize de Bitcoin ödeme seçeneğini...

Dünyanın en popüler bilgisayar ve donanım ürünleri satıcılarından biri olan Newegg, Kanada’da Bitcoin ödemelerini kabul etmeye başladı.

Yaklaşık 36 milyon müşterisi bulunan ve kripto para ödemelerini kabul eden ilk tanınmış şirketlerden biri olan Newegg’in CEO’su Danny Lee, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Newegg, 2014 yılında müşterilerine Bitcoin’le ödeme seçeneği sunan ilk büyük şirketler arasında yer aldı. O zamandan bu yana Bitcoin’in değeri hızla yükseldi ve Bitcoin tutan müşteriler, oldukça iyi satın alma gücüne sahip oldular. Kanada’daki müşterilerimize de Bitcoin ödeme seçeneğini açmamız için doğru bir zamanda olduğumuza inanıyoruz.” dedi.

Bu arada Newegg, 2016 yılında 2.65 milyar dolar gelir açıklamıştı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl