‘Bitcoin’deki konsolidasyon çok olumlu bir işaret’

Bitcoin'i değerlendiren eToro'nun kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan, Bitcoin'deki mevcut konsolidasyonun çok olumlu bir işaret olduğunu söyledi.

Bitcoin fiyatı, hafta başında düşük seviyelerden yukarı doğru kırıldığından bu yana 7400’ün üzerinde işlem görüyor.

Peki bu ne anlama geliyor?

Forbes’a konuşan sosyal ticaret platformu eToro’nun kıdemli piyasa analisti Mati Greenspan, “Son birkaç gündür fiyat hareketleri gerçekten de cesaret verici. Yükseklerde bu tür bir konsolidasyon çok olumlu bir işaret fakat yükselişin devam ettiğini teyit etmeden önce birkaç anahtar seviyeyi geçmemiz gerekiyor.” diyor.

BitBull Capital’in CEO’su Joe DiPasquale, “Bitcoin şu anda arafta. Boğalar ve ayılar arasındaki dengede asılı durumda.” yorumunu yaptı.

Son olarak Cryptopatterns’in yayıncısı Jon Pearlstone ise “Bitcoin’in 7000’e yeniden ulaşma ve 7200 ile 7600 arasında konsolidasyon yeteneği boğa işaretleridir. Mevcut hareketin oluşturduğu boğa bayrağının devam eden bir model olmasından dolayı BTC’nin bu aralıkta kalmasını beklemiyoruz. BTC’nin trendinin gücünü izlemek için önemli hedefler eğer yukarı yönlü bir hareket görürsek 8000 ve aşağı yönlü bir kırılma yaşarsak 6450 dolardır.” şeklinde konuştu.

→ MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK’TAN EĞİTİMDE BLOCKCHAIN SİNYALİ

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl