Tom Lee’den Max Keiser’a: Bitcoin için 20,000$ hala oyunda

Sene başından bu yana pozitif görüşlerini tekrar eden iki önemli yatırımcı, Bitcoin için sene sonuna kadar 20,000 doların hala oyunda olduğunu söylediler.

Kripto para sektöründen iki önemli yatırımcı, 2018’in başından bu yana sürekli olarak Bitcoin için 20,000 dolarlık bir fiyat hedefi çağrısı yaptı.

Lider kripto para 1 Eylül’de 7,200’ün üzerine tırmanırken Fundstrat’tan Tom Lee ve Russia Today sunucusu Max Keiser, Bitcoin’in kısa ve orta vadeli eğilimi için iyimser duruşunu tazelediler.

Bitcoin’in yüzde 60’tan daha fazla ve diğer önde gelen kripto paraların yaklaşık yüzde 90 oranında değer kaybettiği ayı piyasası boyunca Tom Lee ile Max Keiser, sürekli olarak pozitif görüş bildirdiler.

Bitcoin, 6,500-7,000 dolar aralığında bir ay gezinmesinin ardından bugün 7,200 dolarlık direnç seviyesini aştı. Bitcoin’in yükselişiyle diğer kripto paralar da önemli ölçüde değer kazandı.

Kripto para piyasasında geçen hafta 8 milyar dolar civarında olan günlük işlem hacmi 14 milyar doları buldu.

Dijital para birimlerine yakın ilgisiyle bilinen ve daha önce Litecoin ve Bitcoin’le ilgili tahminleriyle nam salan Keiser, Bitcoin’in beklenmedik kısa vadeli düzeltici rallisi sonrasında 2018 yılı sonuna kadar geçerli olan 28,000 dolarlık fiyat hedefinin özellikle kurumsal yatırımcıların güvenilir bir şekilde saklama çözümleriyle piyasaya girmesi durumunda hala büyük bir olasılık olduğunu tekrar etti.

Wall Street analisti Tom Lee de Bitcoin’in 2018 yılı sonuna kadar hala 20,000 dolara ulaşabileceğini düşünüyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. abyzer Cevapla

    tomy lee yalan konusuyor nedeni ise
    elindeki litecoin varliklarini bitcoin 16 bin dolar iken degisitiridi bizat elimde lite coin yok diye aciklama yapti
    simdi yine piyasayi cirpacaklar herkes dikkatli olsun