Palihapitiya: Bitcoin, 1 milyon Dolar olacak

Yıllar önce 100$’ken Bitcoin satın alan isimlerden biri olan risk sermayedarı Chamath Palihapitiya, bu yılki muazzam yükselişine karşın Bitcoin’in daha da ileriye gideceğine inanıyor. CNBC ekranlarında yayınlanan Squawk Box’a konuk olan Palihapitiya, “Muhtemelen bu şey önümüzdeki 3 ile 4 yılda 100.000$’a ulaşacak. Öyle sanıyorum ki önümüzdeki 20 yıl içinde de bir milyon Dolar olacak.” dedi. Palihapitiya buna karşın yatırımcıların net varlığının yüzde 1’ini kripto para birimlerine yatırmasını salık veriyor. Social Capital’ın kurucusu ve CEO’su olan Palihapitiya, bir dönem Facebook’ta üst...

Yıllar önce 100$’ken Bitcoin satın alan isimlerden biri olan risk sermayedarı Chamath Palihapitiya, bu yılki muazzam yükselişine karşın Bitcoin’in daha da ileriye gideceğine inanıyor.

CNBC ekranlarında yayınlanan Squawk Box’a konuk olan Palihapitiya, “Muhtemelen bu şey önümüzdeki 3 ile 4 yılda 100.000$’a ulaşacak. Öyle sanıyorum ki önümüzdeki 20 yıl içinde de bir milyon Dolar olacak.” dedi.

Palihapitiya buna karşın yatırımcıların net varlığının yüzde 1’ini kripto para birimlerine yatırmasını salık veriyor.

Social Capital’ın kurucusu ve CEO’su olan Palihapitiya, bir dönem Facebook’ta üst düzey yönetici ekibinin bir üyesiydi. Kendi firmasında 2.6 milyar Dolar’lık bir varlığı yöneten Sri Lanka’lı iş adamı, NBA takımlarından Goldan State Warriors’un da ortağı.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl