Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Ünlü güzel Paris Hilton da dijital para dünyasındaki yerini aldı

Floyd Mayweather ve Luis Suarez gibi ünlülüerin ardından bir başka isim daha dijital para dünyasına ilk adımını attı. Mayweather ile Suarez daha önce Stox adlı bir projenin ICO tanıtımında yer almışlardı. Mayweather, daha sonra bir başka projede daha bulundu. Dünyanın yakından tanıdığı bir başka isim Paris Hilton da Mayweather ve Suarez’le aynı yolu izledi. Hilton, 16 milyonu aşkın takipçisi bulunan kişisel Twitter hesabından Lydian ICO’sunun tanıtımını yaptı. Gönderisinde #Cryptocurrency, #Bitcoin, #Eth ve #Blockchain etiketlerini kullanan ünlü güzel, “Yeni @LydianCoinLtd Token’a...

Floyd Mayweather ve Luis Suarez gibi ünlülüerin ardından bir başka isim daha dijital para dünyasına ilk adımını attı.

Mayweather ile Suarez daha önce Stox adlı bir projenin ICO tanıtımında yer almışlardı. Mayweather, daha sonra bir başka projede daha bulundu.

Dünyanın yakından tanıdığı bir başka isim Paris Hilton da Mayweather ve Suarez’le aynı yolu izledi. Hilton, 16 milyonu aşkın takipçisi bulunan kişisel Twitter hesabından Lydian ICO’sunun tanıtımını yaptı.

Gönderisinde #Cryptocurrency, #Bitcoin, #Eth ve #Blockchain etiketlerini kullanan ünlü güzel, “Yeni @LydianCoinLtd Token’a katılmak için sabırsızlanıyoruz!” ifadesine yer verdi.

Hilton, aynı tanıtımı 7.4 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabı üzerinden de yaptı.

Her ne kadar bu kampanyalar para karşılığında yapılıyor olsa da dünyanın her köşesinden tanıyanı ve seveni olan bu isimlerin böyle reklamlarda yer almaları Bitcoin ve diğer dijital para birimlerinin bilinirliğinin artması açısından önemli gelişmeler.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl