John McAfee: Bitcoin Private, Monero’nun yerini alacak

Kripto para dünyası birçok önemli kişiye ev sahipliği yapıyor ve birçok insan da bu sektördeki bu kişilerin görüşlerine her şeyden daha çok önem veriyorlar. John McAfee de kripto para sektöründe hızla isim yapanlardan biri ve son yorumları birçok insanın canını sıkacağa benziyor.

Kripto para dünyası birçok önemli kişiye ev sahipliği yapıyor ve birçok insan da bu sektördeki bu kişilerin görüşlerine her şeyden daha çok önem veriyorlar.

John McAfe de kripto para sektöründe hızla isim yapanlardan biri ve son yorumları birçok insanın canını sıkacağa benziyor. Bitcoin Private‘in Monero’dan üstün olduğunu söylemek oldukça ilginç bir fikir.

McAfee’nin tercihi Bitcoin Private

Son dönemde Bitcoin’de birçok çatallanma meydana geldi. Bütün bu çatallanmalar, bu aşamada farklı bir şey yapmaya çalıştılar ancak bu çatallanmalar sonucu meydana gelen yeni oluşumların çoğunun bir anahtar özellikten eksik oldukları ortaya çıktı.

Daha spesifik olarak söylemek gerekirse, yani insanların istediği özelliklere odaklanan neredeyse hiç Bitcoin çatallanması meydana gelmedi.

Bitcoin’in ana özellikleri arasında şu anda gizlilik, eksik özelliklerinden bir tanesi.

Takma isminde bulunmasına rağmen, gizlilik Bitcoin için söz konusu değil. Yani en azından, kullanıcılar üçüncü taraf hizmetlere güvenmeye karar vermedikçe.

Varsayılan olarak, Bitcoin’in şu anda gizlilik veya anonimlik özellikleri yok ve yakın zamanda da bu tür özelliklere sahip olmayacak. Geliştiriciler bu tür araçları potansiyel olarak uygulamak için çalışıyorlar, ancak bu aşamada büyük bir öncelik değil.

John McAfee, özellikle belirli kripto para birimleri söz konusu olduğunda oldukça yükseliş eğilimli görüşlere sahip birisi.

Dünyanın en önde gelen kripto para birimi olan Bitcoin’in görünen kusurlarına rağmen, 2020’ye kadar 1 milyon dolar değerine ulaşacağını tahmin ediyor.

Ayrıca herhangi bir uzun vadeli potansiyele sahip olup olmadığını belirlemek için Bitcoin’in çatallanmalarını yakından takip ediyor.

Bununla birlikte şimdiye kadar, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold veya Bitcore’u ele almadı.

Bunun yerine, McAfee en iyi bildiği şeyi yapıyor ve herkesi şaşırtıyor.

The Merkle’de yer alan habere göre, yakın zamanda yapılan bir röportajda, Bitcoin Private’ın bugüne kadarki Bitcoin’in en iyi çatalı olduğunu belirtti.

Bu, BTCP’nin çok az kullanım durumu olduğu için esasen şaşılacak bir ifade.

McAfee yalnızca bununla kalmadı ve aynı röportajda, Bitcoin Private’ın nihai olarak Monero’nun yerini alma potansiyeline sahip olduğundan emin olduğunu söyledi.

Bu ifade de, Monero ve Bitcoin Private’ın benzer şeyler olmadıkları düşünüldüğünde oldukça ilginç bir açıklama. Her ikisi de mahremiyet sağlıyor, ancak Monero temel olarak doğru teknoloji ile anonimliğe odaklanıyor. Bitcoin Private’ın ise bu yönü gelecekte nasıl ele almayı planladığı açık değil.

Bitcoin Private için herhangi bir gerçek kullanım durumu bulunana kadar Monero’ya göre herhangi bir avantajı olmayacak.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl