Scott Melker: Bitcoin’de 3 büyük ralliden önce görülen sinyal tekrar ortaya çıktı

Kripto para analisti Scott Melker, Bitcoin'in daha önceki üç yükselişinde ortaya çıkan sinyalinin yeniden göründüğüne dikkat çekiyor.

Kripto para analisti Scott Melker, daha önce üç büyük Bitcoin rallisini haber veren bir göstergede tekrar aynı sinyalin ortaya çıktığını söylüyor.

Melker, Stokastik Göreceli Güç Endeksi’nin (Stochacstic RSI) Bitcoin fiyatı düşerken yükselmeye başladığını ve önemli bir boğa uyuşmazlığı oluşturduğunu ifade ediyor.

Analist devamında, “Bu, Bitcoin’in zirve yaptığı dönemden bu yana dördüncü kez gerçekleşiyor. İlkinde fiyat 6400’den 9900’e, ikincisinde 3200’den 14,000’e ve haftalar önce görülen üçüncüsünde ise 7400’ten 10,400’e çıkmıştı. Dördüncüsünde ne olacak?” ifadelerini kullanıyor.

Melker, lider kripto paranın 7800 doları geçmesi durumunda düşüşün tersine döndüğünü hissetmeye başlayacağını belirtiyor.

Dün 7700 doları zorlayan Bitcoin, TSİ 16.10’da kripto para borsası Bitstamp’te 7368 dolardan işlem görüyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl