Reddit’in kurucusu: ‘Hype’ kripto paraları terk etti

Reddit'in kurucu ortağı Alexis Ohanian, hype'ın (coşku ve heyecan durumu) kripto para piyasasını terk ettiğini, bunun kripto paralar için iyi bir şey olduğunu söyledi.

Reddit‘in kurucu ortağı olan ve kripto para boğası olarak bilinen Alexis Ohanian, bugün Yahoo Finance’e verdiği röportajda, hype’ın (bir konu hakkında yüksek beklenti ve heyecan) kripto para alanını terk ettiğini ve geriye sadece gerçek inananların kaldığını iddia etti.

Röportajda, kendisine kripto paralara hâlâ inanıp inanmadığı sorusu yöneltilen Ohanian, kripto para piyasasının mevcut durumda sert bir kış geçirdiğini ve fiyatların oldukça düşük olduğunu tasdik etti.

Bununla birlikte, Ohanian, Coinbase CEO’su Armstrong’dan bir alıntı yaparak, ayı piyasasının spekülatörlerin piyasadan silinmesine katkıda bulunduğunu ve kripto paralara gerçek anlamda inananların altyapıyı inşa etmeye devam ettiklerini söyledi.

Hype’ın piyasayı terk etmesinin blockchain ve kripto paralar için iyi bir şey olduğuyla ilgili görüşlerini detaylandıran Ohanian, şunları söyledi:

“Tanıdığım en zeki insanlar şu anda Blockchain ve kripto para alanındaki sorunları çözmeye çalışıyor. Blockchain üzerine inşa edilen şirketler kuruyorlar. Bu, benim için güçlü bir sinyal. Hype gitti. Yüksek beklentiler ve coşkunluk gitti. Ama bence bu iyi bir şey.”

Bankacılık devi JPMorgan Chase’nin kendi coin’ini çıkarması hakkında ne düşündüğü de sorulan Ohanian, şöyle yanıt verdi:

JPMorgan‘ın hamlesi, piyasadaki vahşi spekülasyon gittiğinden beri gerçekleşen yeni inovasyonların bir başka göstergesi. JPMorgan Coin, bence sektör için iyi olacaktır. Ancak, JPMorgan’ın CEO’su Jamie Dimon’un, bir zamanlar Bitcoin’i dolandırıcılık olarak nitelemesini unutmadım.”

Jamie Dimon, son zamanlarda Bitcoin’e karşı duruşunu netleştirmiş ve en büyük kripto paranın karşısında bir sözcü olmaya niyetlenmediğini açıklamıştı.

Haber: CoinTelegraph

→BİNANCE’İN CEO’SUNDAN ELON MUSK’A TAKAS TEKLİFİ

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl