Dünyaca ünlü rock yıldızı Gene Simmons’tan Bitcoin için çalışma sözü

Rock müziğin önemli temsilcilerinden Kiss üyesi Gene Simmons, Bitcoin'i daha erişilebilir kılmak için çalışma sözü verdi.

gene

70’li yılların sonundan itibaten Amerika’yı kasıp kavuran rock grubu Kiss üyesi Gene Simmons Twitter’dan Bitcoin hakkında bir paylaşımda bulundu.

Ünlü müzisyen, Gemini borsası kurucularından Winklevoss ikizlerinden Cameron’ın, insanların banka hesapları olmadan da Bitcoin ve Ethereum almasını sağlayacak bir sistem geliştirilmesi yönünde attığı tweet’e cevap verdi ve “Evet yapacağım” dedi.

Winklevoss, “Eski sistem içindeyseniz, kripto para almak kolay ancak bir banka hesabınız yoksa paranızı kriptoya yatırmanız çok zor. Bunu değiştirmek zorundayız” dedi.

Simmons’un attığı bu tweet ise Twitter’da hem hayranları hem de onu tanıyan kalabalığın ilgisini çekti. Simmons’a birçok kişiden “Cevabını açar mısın, bunu nasıl yapacaksın?” şeklinde sorular gelse de Amerikalı rock’çı bunlara cevap vermedi.

Simmons’ın kısa cevabı tartışmalara sebep olurken, bankasız kripto para alınmasını sağlayacak bir sistem mi geliştireceği yoksa banka hesabı açarak kripto para mı alacağı tam anlamıyla anlaşılmadı.

Cameron Winklevoss’un da tweet’i tartışma yarattı. Bu zamana kadar regülatörlerle iyi geçinen ve daha çok insanın kripto para ulaşmasını sağlayan ünlü yatırımcının banka hesapları dışına çıkmaktan bahsetmesi de ilgi çekti.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl