Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin destekçisi ünlü politikacı Ron Paul, canlı yayında sağlık sorunu yaşadı

Ünlü Amerikalı politikacı Ron Paul, bugün yayın sırasında bir sağlık sorunu yaşadı ve hemen herkes bir felç geçirdiğini düşündü.

Bitcoin’e karşı destekleyici açıklamalarıyla bilinen ABD’li ünlü liberal politikacı ve Cumhuriyetçi kanattan eski kongre üyesi Ron Paul, bugün bir canlı yayın sırasında sağlık sorunu yaşadı.

Program sırasında serbest piyasa hakkında konuşan Paul’un sözleri, birdenbire anlaşılamaz hale gelmeye başladı. Yayını ve daha sonra sosyal medyaya yayılan videoyu izleyen çoğu kişi, Paul’un felç geçirdiğinden şüpheleniyordu.

İşte o anlar:

Bununla beraber, eski ABD başkan adayı, TSİ 22.00 sularında 600 binin üzerinde takipçiye sahip Twitter hesabından hastane odasından gülümsediği ve başparmağını kaldırdığı fotoğrafla birlikte bir mesaj paylaştı ve mesajda “Ben iyiyim. İlginize çok teşekkür ederim.” ifadeleri yer aldı.

Paul’un tedbir amacıyla hastanede tutulduğu belirtiliyor.

ABD başkanlığına ilk olarak 1988 yılında aday olan Paul, başkanlık için 2008 ve 2012 yıllarında da seçim kampanyası yürütmüştü.

Bitcoin’i uzun yıllardan bu yana takip ettiği bilinen Paul, 2013 yılında yaptığı bir açıklamada, en büyük kripto paranın dolar için ciddi tehdit arz edebileceğini söylemişti. Paul’a göre eğer kitleler Bitcoin’i kullanmaya başlarlarsa kripto para tarihte “doların yıkıcısı” olarak geçebilir. Paul, kripto paranın harika bir fikir olduğuna inanıyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl