Ronnie Moas, Bitcoin’deki fiyat tahminini revize etti: 14.000$

Standpoint Research’ün kurucusu Ronnie Moas, Bitcoin‘deki fiyat tahminini yeniledi. Moas, Pazartesi günü müşterilerine gönderdiği notta, Bitcoin’de son beş aydır pek çok olumlu gelişme kaydedildiğini ve yolundaki engellerin bir kısmının ortadan kalktığını bildirdi. Moas notunda ayrıca, “İyi haberlerin mevcut fiyata tam olarak yansımadığı gibi bir argüman üretilebilir.” ifadesini kullandı. Moas, CME’nin dördüncü çeyrekte Bitcoin’de vadeli işlemleri açmayı planlaması ve Square’ın dijital para birimlerini desteklemek için testlere başlaması gibi son gelişmelere dikkat çekti. Ünlü analist, bunlara bağlı olarak Bitcoin için daha önce...

Standpoint Research’ün kurucusu Ronnie Moas, Bitcoin‘deki fiyat tahminini yeniledi. Moas, Pazartesi günü müşterilerine gönderdiği notta, Bitcoin’de son beş aydır pek çok olumlu gelişme kaydedildiğini ve yolundaki engellerin bir kısmının ortadan kalktığını bildirdi. Moas notunda ayrıca, “İyi haberlerin mevcut fiyata tam olarak yansımadığı gibi bir argüman üretilebilir.” ifadesini kullandı.

Moas, CME’nin dördüncü çeyrekte Bitcoin’de vadeli işlemleri açmayı planlaması ve Square’ın dijital para birimlerini desteklemek için testlere başlaması gibi son gelişmelere dikkat çekti.

Ünlü analist, bunlara bağlı olarak Bitcoin için daha önce yaptığı 11.000$’lık 2018 fiyat hedefini yükselterek 14.000$’a çıkardı.

Moas, Bitcoin’in 3000$ olduğu geçtiğimiz Temmuz ayından bu yana insanlara Bitcoin’e yatırım yapmalarını öneren bir isim. Birçok Wall Street analisti ve yöneticisi Bitcoin’i bir yatırım aracı olarak görmedi. Misal JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, dijital para birimini “dolandırıcılık” olarak nitelendirdi ve ona yatırım yapanların “aptal” olduğunu söyledi. UBS, yatırımcılarına gönderdiği notta Bitcoin’in “spekülatif bir balon” olduğunu yazdı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl