SegWit2x şimdilik ölü | SegWit2x’cilerin açıklaması ve diğer detaylar

Büyük bir kısmını madencilerin oluşturduğu SegWit2x katılımcıları ve New York Anlaşması imzalayıcıları SegWit2x’i askıya aldıklarını açıkladı. Bu açıklamanın ardından Bitcoin fiyatı, dünyanın en büyük hacimli borsası Bitfinex’te 7900$’ı gördü. SegWit2x’i teklif eden isimlerden Mike Belshe tarafından paylaşılan bildiride projenin şu anda temiz bir blok boyutu yükseltmesi için yeterli fikir birliğinin oluşmadığının net olduğu ifade edildi. SegWit2x, daha önce planlandığı gibi 16 Kasım’da etkinleştirilmeyecek. Belshe, SegWit2x için olası yeni bir tarih hakkında bir şey söylemedi. Bildirinin en önemli bölümünde şunlar yazılıydı:...

Büyük bir kısmını madencilerin oluşturduğu SegWit2x katılımcıları ve New York Anlaşması imzalayıcıları SegWit2x’i askıya aldıklarını açıkladı. Bu açıklamanın ardından Bitcoin fiyatı, dünyanın en büyük hacimli borsası Bitfinex’te 7900$’ı gördü.

SegWit2x’i teklif eden isimlerden Mike Belshe tarafından paylaşılan bildiride projenin şu anda temiz bir blok boyutu yükseltmesi için yeterli fikir birliğinin oluşmadığının net olduğu ifade edildi.

SegWit2x, daha önce planlandığı gibi 16 Kasım’da etkinleştirilmeyecek. Belshe, SegWit2x için olası yeni bir tarih hakkında bir şey söylemedi.

Bildirinin en önemli bölümünde şunlar yazılıydı:

“Amacımız Bitcoin için sorunsuz bir geliştirme gerçekleştirmekti. Daha büyük bir blok boyutu limitine kesinlikle hala inanıyor olsak da daha da önemli olduğuna inandığımız bir şey var: topluluğu bir arada tutmak. Ne yazık ki şu anda temiz bir blok boyutu yükseltmesi için yeterli fikir birliğini oluşturamadığınız açık. O yolda devam etmek topluluğu bölebilir ve Bitcoin’in büyümesinde bir aksilik yaşanabilir. SegWit2x’in amacı asla bu değildi.”

Bildirinin altında ise Mike Belshe’nin yanı sıra Wences Casares, Jihan Wu, Jeff Garzik, Peter Smith ve Erik Voorhes’in imzası vardı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl