Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Goldman Sachs: Bitcoin, yakında 3600$’ın üzerine çıkabilir

ABD menşeili küresel yatırım bankası Goldman Sachs‘ın önde gelen uzmanlarından Sheba Jafari, Bitcoin’in kısa vadedeki olası değeriyle ilgili yeni bir tahminde bulundu. Jafari, Business Insider’a yaptığı açıklamada, Bitcoin fiyatının yakında 3600$’ın üzerine çıkabileceğini belirtti. Jafari, daha önce Bitcoin fiyatıyla ilgili olarak yaptığı doğru tahminlerle adından söz ettiren bir isim. Sachs’ın teknik strateji başkanı, Temmuz ayında Bitcoin’in 1857$’dan daha fazla düşmeyeceğini söylemiş ve bu tahmininden önce de 3000$’ı bulan Bitcoin’in düşüşe geçeceğini ifade etmişti. 2017 tahmini 4000$ Son olarak Jafari, 2017...

ABD menşeili küresel yatırım bankası Goldman Sachs‘ın önde gelen uzmanlarından Sheba Jafari, Bitcoin’in kısa vadedeki olası değeriyle ilgili yeni bir tahminde bulundu.

Jafari, Business Insider’a yaptığı açıklamada, Bitcoin fiyatının yakında 3600$’ın üzerine çıkabileceğini belirtti.

Jafari, daha önce Bitcoin fiyatıyla ilgili olarak yaptığı doğru tahminlerle adından söz ettiren bir isim. Sachs’ın teknik strateji başkanı, Temmuz ayında Bitcoin’in 1857$’dan daha fazla düşmeyeceğini söylemiş ve bu tahmininden önce de 3000$’ı bulan Bitcoin’in düşüşe geçeceğini ifade etmişti.

2017 tahmini 4000$

Son olarak Jafari, 2017 yılı içerisinde Bitcoin’in 4000$’a kadar yükseleceği tahmininde de bulunmuştu. Başarılı isim, Bitcoin’in piyasa fiyatında 22 milyar Dolar’lık bir artış öngörmüştü.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl