Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Aralık ayında yeni bir coin geliyor: Bitcoin Silver

SegWit2x için dijital para birimi borsalarının desteği her geçen gün azaldığından dolayı Bitcoin Silver adında başka bir çatal piyasaya sürülebilir. Bitcoin Gold‘un BTC blok zincirinden ayrılmasından bir gün sonra gündeme gelen Bitcoin Silver’ın geliştiricileri, Bitcointalk forumunda “Bitcoin’i yeniden merkeziyetsizleştirme” niyetinde olduklarını yazdılar: “…Bitcoin Silver, dünyadaki birçok yeni insana saygın şirketlerin ürettiği ve dağıttığı, yaygın olarak bulunan tüketici donanımıyla madencilik süreçlerine katılma fırsatı sağlayacak.” Bitcoin Silver’la ilgili olarak teknik ayrıntı pek bulunmuyor. Bitcoin Cash tarzı dağıtım yöntemlerini takip edeceği öğrenilen Bitcoin...

SegWit2x için dijital para birimi borsalarının desteği her geçen gün azaldığından dolayı Bitcoin Silver adında başka bir çatal piyasaya sürülebilir.

Bitcoin Gold‘un BTC blok zincirinden ayrılmasından bir gün sonra gündeme gelen Bitcoin Silver’ın geliştiricileri, Bitcointalk forumunda “Bitcoin’i yeniden merkeziyetsizleştirme” niyetinde olduklarını yazdılar:

“…Bitcoin Silver, dünyadaki birçok yeni insana saygın şirketlerin ürettiği ve dağıttığı, yaygın olarak bulunan tüketici donanımıyla madencilik süreçlerine katılma fırsatı sağlayacak.”

Bitcoin Silver’la ilgili olarak teknik ayrıntı pek bulunmuyor. Bitcoin Cash tarzı dağıtım yöntemlerini takip edeceği öğrenilen Bitcoin Silver, Aralık ayında Bitcoin sahipleri tarafından kullanılabilir olacak.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl