tipobet

Wall Street’in Bitcoin boğası Thomas Lee, Türkiye’ye geliyor

Kripto paralarla ilgili fiyat tahminleri ve analizleriyle sık sık gündeme gelen Wall Street analisti Thomas Lee, 20 Şubat 2019 tarihinde İstanbul'da düzenlenen bir etkinliğe konuşmacı olarak katılacak.

20 Şubat 2019’da gerçekleşecek olan Uluslararası “Blockchain Economy Istanbul Summit”te Türkiye, Avrupa, aynı zamanda Orta Doğu ve Orta Asya ülkelerinden Blockchain ve kripto paralarla ilgili yatırımcılar, mühendisler ve profesyoneller yer alacak.

Wall Street Analisti Tom Lee, Forbes tarafından tescillenmiş Kripto para alanındaki en büyük 5 isimden biri olan Cal Evans, Liberland Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Vit Jedlicka ve TRON İş Geliştirme Ekip Lideri Roy Liu konferansın başlıca konuşmacıları arasında alıyor.

Konferansta katılımcılar, 21. yüzyılın en büyük teknolojik ve finansal devrimi Blockchain‘i alanın en iyi uzmanlarından dinleyecek, yatırım fırsatlarını değerlendirebilecek, sektöre tüm detaylarıyla hakim olacak.

Konferansa toplamda 20 ülkeden 5,000’den fazla katılımcı katılacak ve 10,000’den fazla kişi canlı olarak izleyecek. Uluslararası bu konferansta yatırımcılar, girişimciler ve profesyoneller, kripto para piyasasının mevcut durumunu ve Blockchain teknolojisinin geleceğini tartışmak için bir araya gelecek.

Konferansın ana konuları

  • Kripto Para Ödemelerinin Geleceği: Neden Mevcut Bankacılık Çözümleri Başarısız
  • Panel Tartışması: Devletler Kripto Paralar ve Blockchain ile Uyum Sağlayacak Mı Yoksa Mücadele Mi Edecekler?
  • İnsan Değerini Yeniden Tanımlamak: Bireyselleşmiş Ekonomide Yeni Dönem
  • İnsanlar Güce Karşı: Merkeziyetçilikten Uzaklaşmak
  • Bitcoin ve Diğer Kripto Paralar: Yatırımcıların Sonraki Adımı Ne Olacak?

“Blockchain Economy İstanbul Summit”

Mekan: Haliç Kongre Merkezi, Istanbul
Tarih: 20 Şubat 2019
Website: https://www.blockchaineconomy.istanbul/

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
In this article

Katkıda Bulun