Tom Lee: Bitcoin için 1 milyon dolar mümkün

Wall Street analisti Tom Lee, kurucu ortağı olduğu şirketi Fundstart'ın bir araştırmasını yayınladı. Lee, araştırmanın sonuçlarını kripto paralara büyük para akışı için ana gösterge olarak gördüğünü söyledi. Lee, ek olarak Bitcoin için 1 milyon dolar seviyesinin mümkün olduğunu ifade etti.

Wall Street analistlerinden Tom Lee, kurucu ortağı olduğu piyasa stratejisi ve sektör araştırmaları şirketi Fundstrat’ın gerçekleştirdiği bir araştırmayı yayınladı. Araştırma, kripto para piyasasına dönük olarak çarpıcı bulgulara sahip.

Lee, kişisel Twitter hesabı üzerinden paylaştığı ve 23 Nisan’da gerçekleştirilen araştırmayla ilgili, “Kurumsal yatırımcılar, BTC’nin dipte yer aldığına inanıyor. Bunu kripto para birimlerine büyük para akışı için ana gösterge olarak görüyoruz.” yorumunda bulundu.

Sonuçlara göre araştırmaya katılan kurumsal yatırımcıların yüzde 82’lik bir kısmı Bitcoin fiyatının en alt seviyede olduğu görüşünde. Buna ek olarak yüzde 40’lık azımsanamayacak bir kesim, John McAfee’nin 2020’ye kadar Bitcoin’in 1 milyon dolar olacağı fikrine katılıyor. Bir kullanıcının bu konuda şaşkınlığını ifade ettiği yoruma cevap olarak Lee, “1 milyon doların mümkün olduğunu düşünüyorum.” dedi.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl