Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin ve dijital para birimleriyle ilgilenen dünya çapındaki 10 ünlü

Dijital para birimleri yatırımcılar ve teknoloji meraklılarının yanı sıra ünlülerin de dikkatini çekiyor. Şimdiye kadar dijital para birimleri dünyasına katılan dünya çapındaki ünlülerin bazıları şöyle: 10 – Jamie Foxx Ünlü aktör Jamie Foxx, bir dijital para ICO’su hakkında tweet attığında topluluk oldukça şaşırdı. Bu tweet’e kadar Foxx, dijital para birimlerine hiç ilgi göstermemişti. İnsanlar, para için birtakım ilginç işler yaparlar, ve ICO’lar ünlülerin beğenisini herhangi başka bir şeyden daha çok istiyor. 9 – DJ Khaled Son günlerde ünlülerin ICO’lara katılımı...

Dijital para birimleri yatırımcılar ve teknoloji meraklılarının yanı sıra ünlülerin de dikkatini çekiyor.

Şimdiye kadar dijital para birimleri dünyasına katılan dünya çapındaki ünlülerin bazıları şöyle:

10 – Jamie Foxx

Ünlü aktör Jamie Foxx, bir dijital para ICO’su hakkında tweet attığında topluluk oldukça şaşırdı. Bu tweet’e kadar Foxx, dijital para birimlerine hiç ilgi göstermemişti. İnsanlar, para için birtakım ilginç işler yaparlar, ve ICO’lar ünlülerin beğenisini herhangi başka bir şeyden daha çok istiyor.

9 – DJ Khaled

Son günlerde ünlülerin ICO’lara katılımı oldukça arttı. Ünlüler, ICO’ların reklamını yapmak için hatırı sayılır miktarlarda para alıyorlar. DJ Khaled, kısa bir süre önce halen dolaşımda bulunan birçok dijital para bankamatik kartı projesinden biri olan Centra ICO’sunu tanıtmıştı.

8- Donald Glover

Oyuncu Donald Glover’ın dijital para birimi dünyasına adım atan ünlülerden biri olduğunu görmek biraz şaşırtıcıydı. Glover, röportajlarından birinde Bitcoin’in vakti gelince büyük bir başarıya dönüşeceğini anlatmıştı.

7- Snoop Dogg

Snoop Dogg’un bir süredir dijital para hayranı olduğu artık bir sır değil. Dogg, Aralık 2013’te bir sonraki albümünün Bitcoin’le satın alınabileceğini açıklamıştı.

6- Drew Carey

59 yaşındaki komedyen Drew Carey de dijital para birimlerini destekleyen ünlülerden biri. Carey, son 1-2 yılda biraz sessiz ancak desteğinin sağlam olduğu biiniyor.

5- Mel B

Sıklıkla duyulan bir şikayet, dijital para birimleri dünyasında yeterince kadın bulunmamasıdır. Mel B, parçaları için Bitcoin ödemelerini kabul eden az sayıdaki sanatçıdan biri.

4- Floyd Mayweather Jr.

Ünlü boksör Mayweather, şimdiye kadar bilinene göre en az iki ICO ile yakından ilgilendi. Bunun gelecekte de devam etmesi bekleniyor.

3- Gwyneth Paltrow

Dünyaca ünlü bir oyuncu olan Paltrow, aynı zamanda bir dijital para danışmanı. Dijital parayla ilgili en önemli girişimlerden Abra, Paltrow’u danışman olarak belirlemişti.

2- Ashton Kutcher

Çoğu insan Kutcher’i filmlerde ve TV şovlarında komik karakterler oynayan iyi bir oyuncu olarak biliyor olsa da aynı zamanda da ciddi bir işadamıdır. Kutcher, bir BitPay yatırımcısı ve A-Grade Investments’ın kurucularından.

1- Paris Hilton

Her ne kadar Hilton’un dijital paralara olan katkısı şimdiye kadar oldukça sınırlı olsa da geçtiğimiz aylarda Lydia ICO’sunun tanıtımını yapmıştı. Projenin arkasındaki kişinin Hilton ile yakın arkadaş olduğu biliniyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl