Bitcoin ve Ethereum fiyat analizi: BTC ve ETH için güncel teknik hedefler

Bitcoin: BTC/USDT

Yükselen Takoz formasyonu içerisinde fiyat hareketini sürdüren grafikte Harmonik GARTLEY Pattern oluşumu tamamlandı ve 1. hedefini aldı. Son oluşturduğu zirve hareketinde Çift Tepe formasyonunu da aktif eden fiyat hareketi, 62350 destek seviyesinden tepki alarak yükselişe başladı. 66350 bölgesinde 2618 stratejisi ile satış pozisyonları artabilir. Düşüşlerde 62350 destek seviyesi önemli. Bu seviye kırılır ve altında mum kapanışı olur ise Takoz formasyonu da aktif olacak 60081 ile 57900 seviyelerine kadar düşüş gözlemlenebilir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT

Ether: ETH/USDT

Günlük grafikte yeni bir yüksek seviye oluşturan grafik, Harmonik BUTTERFLY Pattern oluşumunun tamamlandığı seviye olan 5098’e kadar yükselişini sürdürebilir. Bu seviyeden satış baskısı gelir ise 4375 ve 3970 seviyeleri güçlü destek seviyeleri olarak takip edilmeli. Günlük grafikte 3970 seviyesinin altında mum kapanışı görmediğimiz sürece yükseliş trendi devam eder.

Ethereum grafiği: ETH/USDT

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl