Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Rehber: Ücretsiz Bitcoin veren siteler

Bugünkü rehber yazımızda çeşitli nedenlerden dolayı Bitcoin‘e para yatırmayı tercih etmeyenler ve ücretsiz bir şekilde elde etmek isteyenler için en çok bitcoin kazandıran siteler listesi derledik. En başta söylemekte yarar var: Bu siteler üzerinden hatırı sayılır ölçüde ücretsiz bitcoin kazanmak oldukça zor. Bu internet sitelerinden her biri size az miktarda bitcoin verecek. Ücretsiz bitcoin kazanmak için kimi zaman bu siteler üzerinden oyun oynamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu sitelerin çoğunda -hepsi değilse de- her kullanışınızda bir CAPTCHA kodu girmeniz gerekir. Ücretsiz bitcoin...

Bugünkü rehber yazımızda çeşitli nedenlerden dolayı Bitcoin‘e para yatırmayı tercih etmeyenler ve ücretsiz bir şekilde elde etmek isteyenler için en çok bitcoin kazandıran siteler listesi derledik.

En başta söylemekte yarar var: Bu siteler üzerinden hatırı sayılır ölçüde ücretsiz bitcoin kazanmak oldukça zor. Bu internet sitelerinden her biri size az miktarda bitcoin verecek.

Ücretsiz bitcoin kazanmak için kimi zaman bu siteler üzerinden oyun oynamaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu sitelerin çoğunda -hepsi değilse de- her kullanışınızda bir CAPTCHA kodu girmeniz gerekir. Ücretsiz bitcoin veren siteler arasında ödeme sıklığı konusunda bazı farklar bulunuyor. Kimi günlük, kimi haftalık, kimiyse aylık ödeme yapıyor. Bazı bitcoin veren siteler ise günlük kullanım limiti belirlemiş durumda.

İşte ücretsiz bitcoin veren siteler:

Bitcoin Detector: Hesabınıza her 10 dakikada bir 100-1000 aralığında değişen satoshi öder. Referral linklerden yüzde 15 komisyon alırsınız ve yüzde 30 da kıdem bonusu verir.

Free Bit Box: Her 60-360 dakikada bir 400-2500 aralığında satoshi verir. Referral linklerden yüzde 20-50 aralığında komisyon kazanırsınız. 100.000 satoshiye kadar özel ödüller ve aktif kullanıcılar için günlük, haftalık, aylık şekilde değişen bonuslar…

FreeBitco: Her 60 dakikada bir 113-11300 aralığında satoshi verir. Satoshi’ler 30 bine ulaştığında çekilebilir.

Bitgames.io: Her 60 dakikada bir 75-300 aralığında satoshi verir. 30 bin satoshi’ye ulaştığında çekilebilir.

BonusBitcoin: Her 15 dakikada bir 50-200 satoshi aralığında satoshi alırsınız. 50 bine geldiğinde çekilebiliyor.

Moon Bitcoin: 5 dakikada bir 20-200 satoshi dağıtıyor. Bakiyeniz 25 bin satoshi’ye ulaştığında çekebiliyorsunuz.

Bitcoinker: Her 5 dakikada bir 40-150 satoshi aralığında satoshi veriyor. 20 bin satoshi’ye ulaştığında çekilebiliyor.

Qoinpro: Her gün değişen oranlarda satoshi veriyor.

CAPTCHAS.rocks: Her 30 dakikada bir 50-250 aralığında satoshi veriyor.

BFaucet: Her 5 dakikada bir 10-100 satoshi aralığında satoshi veriyor.

Lucky BTC Faucet: Her 30 dakikada bir 30-10.000 aralığında satoshi veriyor.

DailyFreeBits: Her 60 dakikada bir 30-50 satoshi veriyor.

Ücretsiz bitcoin siteleri arasından derlediklerimiz bu şekilde. Bunlara benzer daha onlarca site bulunuyor. En çok bitcoin veren siteler yukarıdaki listede yazan satoshi miktarına göre değişiyor.

Şuradaki link üzerinden güncel listeye her zaman ulaşabilirsiniz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

5 yorums

 1. Furkan Cevapla

  Bu bitcoin ne arkadaslar ben hiçbise anlamadım nerden kazanıyoruz ne yaparsak kazanıyoruz bide bu kazandıklarımız gerçek paraya dönüsüyomu

 2. halil Cevapla

  FBL Free Bitcoin List indirin android de var. ios var mı bilmiyorum. az ama idare eder bitcoinler veriyor.

 3. hi Cevapla

  Selam arkadaşlar,
  Sürekli bilgisayar başında olduğum için freebitco.in benim için iyi oldu 60 dakikada bir büyük-küçük satoshi kazanıyorum. Eğer benim referansımla üye olmak isterseniz çok sevinirim hehe link şöyle;

  https://freebitco.in/?r=10849261

  referanssız üyelik için de link şu

  https://freebitco.in/?op=home

 4. daşakturan54 Cevapla

  safakturan54 kullanıcı isimli arkadaş döşemiş referanslı linkleri saadet zincirinden üstümüzden kazanç sağlayacak : ) İyi hoş yap, yapta biyerede belirt referanslı link diye çakma uyanık : )

 5. safakturan54 Cevapla

  Arkadaşlar merhaba ,
  Yaklaşık 1 aydır bitcoin üzerine araştırmalar yapıyorum ve en çok kazandıran siteleri bulmaya çalışıyorum.Ayrıca kısmen de olsa altcoin madenciliği de yapıyorum. Sizler için en fazla kazanabileceğiniz siteleri paylaşmak istedim.Öncelikle bir bitcoin cüzdanı almanız gerekiyor.Ben blockchain wallet kullanıyorum tavsiye ederim.Daha sonra ise http://faucethub.io/r/9329703 bu link’e tıklayarak küçük ödemelerinizi alacağınız microwallet yani Faucethub hesabı oluşturup.Blockchain da oluşturmuş olduğunuz cüzdanın adress ini buraya ekliyorsunuz.
  http://ioanbtc.com/?r=1AWzpgdGQbDedWiQ78onPLL4wDq8DwPiRp
  Yukarıdaki site yarım saatte bir 100 satoshi veriyor.Ödemeyi FaucetHub hesabına yapıyor. http://claimbit.win/?r=1AWzpgdGQbDedWiQ78onPLL4wDq8DwPiRp
  Yukarıdaki site ise 15 dakikada 50 satoshi veriyor.Ödemeyi FaucetHub hesabına yapıyor.
  http://faucetplanet.in/?ref=safakturan54
  Bu site en iyisi yarım saatte 150 satoshi veriyor.75000 satoshi olunca FaucetHub hesabına aktarım yapılabiliyor.
  http://chronox.co.in/387065
  Yukarıdaki musluk yaklaşık 5 dakikada 40 satoshi kazandırıyor. 20000 satoshi olunca hesaba çekiliyor.
  http://dailyfreebits.com/?id=46444400
  Bu site ise saatte 50 satoshi veriyor.500 satoshi olunca FaucetHub hesabına aktarım yapabiliyorsunuz.
  http://bitfun.co/?ref=08783B9C1DF1
  Yukarıdaki site ise size en çok önerebileceğim site hiç bir şey yapmadan site açık kalarak kazanıyorsunuz aynı zamanda sitedeki oyunları oynayarak da vakit geçirebilirsiniz.Sadece bu siteden 5 günde 10000 satoshi kazandım.Ancak bu sitedeki coin lerinizi Coinpot hesabına aktarabiliyorsunuz. Coinpot hesabını sitenin içerisindeki yönlendirmeler vasıtası ile açabilirsiniz.
  http://bonusbitcoin.co/?ref=05A83DA062D4
  Bonus bitcoin en ünlü musluk sitelerinden 15 dakikada ortalama 70 satoshi veriyor.Bu da Coinpot hesabınıza anında aktarım sağlıyor.
  https://freebitco.in/?r=5971519
  Yukarıda paylaştığım site bir zar oyunu attığınız zara göre bitcoin kazanıyorsunuz.
  https://adbtc.top/r/l/200264
  Bu site de ünlü bitcoin kazanma sitelerinden reklamlara tıklayarak bitcoin kasıyorsunuz.15000 satoshi biriktirdiğinizde hesabınıza çekebiliyorsunuz.

  Kolay gelsin arkadaşlar sorularınız olursa cevaplayabilirim.İyi günler.Bol Kazançlar.