Winklevoss’lar: Bitcoin’de yeni bir dalga geliyor ve görülmemiş olacak

100 bini aşkın Bitcoin'e sahip Winklevoss ikizleri, Bitcoin'de bir başka dalganın yaklaştığını ve bunun her zamankinden daha büyük olacağını iddia ettiler.

Winklevoss ikizleri, yakın tarihli bir Bloomberg röportajında kripto para piyasasına ilişkin görüşlerini paylaştılar. İkizler, sektördeki yatırımcılar ve yenilikçiler olarak, yeni bir boğa piyasasının yolda olduğundan ve Bitcoin‘in şimdiye kadar görülmemiş bir seviyeye ulaşacağından eminler.

Kripto paranın geleceğine dair umutlarını koruyan Winklevoss’lar, “Yeni bir dalganın geleceğini düşünüyoruz ve bu muhtemelen sonuncusundan daha heyecan verici olacak.” dediler.

Röportajın devamında Bitcoin’in bir dijital altın şekli olarak potansiyeli hakkında fikirlerini paylaşan ikizler, “Bitcoin’in dijital altın olduğunu düşünüyoruz. Bitcoin’in piyasa kapitalizasyonunu bugün kontrol etmedim ama 100 milyon dolar olduğunu varsayalım, altın da 7 trilyon dolardır. Eğer altından daha iyiyse, Bitcoin de o kadar yükseğe çıkacaktır.”

Son olarak ikizler, 2.5 trilyon doları aşkın varlıkları yöneten Fidelity’nin kripto para sektörüne adım atmasının çok mantıklı ve akıllıca bir hareket olduğunu, bu alanda ilk olmanın bir avantaj olacağını belirterek “Wall Street’in çoğu 2017’de çok yaklaştı ve girmek üzereydi ama geri çekildiler.” dediler.

Winklevoss İkizleri olarak bilinen Tyler ve Cameron Winklevoss, Bitcoin’in gelecek birkaç on yıl boyunca en iyi yatırım olarak kalacağına inanıyorlar. İkizler, 2017’nin Aralık ayında yaptıkları bir açıklamada fiyat 380 bin doları bulsa bile Bitcoin’lerini satmayacaklarını söylemişlerdi. İkizlerin 120 binin üzerinde Bitcoin’i olduğu tahmin ediliyor. Bu Bitcoin’ler, fiyatın 20 bin doları bulduğu Aralık 2017’de 2 milyar 400 milyon dolar değerindeydi.

İkizler, “Bitcoin altından daha fazlası. Programlanabilir bir değer deposu. Yeniliği sürdürebilir.” diyorlar.

Yayınlandı:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl