2019’a girerken Bitcoin’e yatırım yapmak için doğru zaman mı?

Kripto para uzmanları ve analistleri, 2019 yılına girerken Bitcoin'e yatırım yapmanın doğru olup olmadığı sorusunu yanıtladılar.

Cointelegraph’a konuşan kripto para analistleri ve uzmanları, 2019 yılının kripto para piyasasına ne getireceğini değerlendirdiler. Uzmanlar, 2019 yılına girmeye hazırlandığımız şu zamanlarda Bitcoin’e yatırım yapmanın doğru olup olmadığı sorusunu yanıtladılar. İşte uzman görüşleri:

Bitcoin Dad: Bitcoin tüm zamanların en yükseğini yapsın ya da yapmasın 2019’da satmak zorunda değilsiniz. Genel anlamda ben iyimserim. ETF onayı gelebilir. Kurumsal para piyasaya girmenin yolunu arıyor. Bir kıvılcım bekliyorlar.

Paul Veradittakit: Kısa ve orta vadede bile şu an Bitcoin’e yatırım yapmak için harika bir zaman olduğunu düşünüyorum. Bitcoin ve diğer kripto paralar arasında hala güçlü bir ilişki var. Çok sayıda coin almanızı tavsiye ediyorum çünkü piyasa çok oynak.

Tone Vays: Daha düşük fiyatları bekliyorum. İleriye doğru en az 5 yıllık bir zaman çizelgesi belirlersek en iyi Bitcoin alma zamanı her zaman dün olacaktır. Eğer şimdiye kadar hiç Bitcoin almadıysanız herhangi bir zaman, almak için iyi bir zaman olabilir. Ancak, düzenli olarak takip ediyorsanız 3,000$ ve altı alım için çok uygun olabilir.

Hodl’cılara tavsiyeler

Bitcoin Dad: Tüm zamanların en yükseği iyi olabilir. Şu anda her şey muallakta. Vazgeçmeyin, sabırlı olun ve hodl’a devam edin.

Paul Veradittakit: Fiyatlara odaklanmayıp inşa süreçlerine odaklanmak lazım. Vurucu kilometre taşlarına odaklanmış insanlar görüyoruz. Geliştirmelere devam ediyorlar. Benim için en önemli şey şu ki en iyi yetenekler bu alana kayıyor. Bu da beni umutlandırıyor. 2019, bizim için büyük bir yıl olabilir.

Jimmy Song: Her şekilde bu sisteme katkı sağlayabilirsiniz. Geliştrici olmak zorunda değilsiniz. Hodl’cı olarak ya da topluluğun bir parçası olarak da katkı sunabilirsiniz. Önemli olan şey, kumar oynamamanız ve gerçek yatırım yapmanız.

Roger Ver: İnsanların kripto paraları spekülatif bir enstrüman olarak değil de gerçekten bir ödeme aracı olarak kullandığı bir yıl diliyorum.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl