Bitcoin’de 14,000 doları müjdeleyen o sinyal yeniden göründü

En son göründüğünde Bitcoin'in 4200 dolardan 14,000 dolara çıktığı sinyal bir kez daha oluşmaya başladı.

Bitcoin bugün yukarı yönlü ivmesini artırdı. Kripto para, 8500 dolar seviyelerinden 8800’e ulaştı. Bitstamp’te fiyat, haberin yayına girdiği sıralarda 8790 dolar.

Bitcoin’in, blok ödülü yarılanmasına yaklaşıldıkça nasıl bir fiyat hareketi sergileyeceği merak edilirken bir kripto para trader’ı tarafından paylaşılan grafiğe göre, son zamanlarda bu konuda önemli bir sinyal oluşmaya başladı.

Haftalık grafikte Fisher Transform indikatörü, Ocak ayından bu yana ilk defa 0 bandının üzerine çıktı. Bu en son doğrulandıktan sonra Bitcoin, 4200 dolardan 14,000 dolara %230 yükselmişti.

Kaynak: Twitter

Eğer, haftalık kapanış, 0’ın üzerinde olursa geçmiş deneyim, lider kripto paranın yukarı yönlü güçlü bir yükselişe başlayabileceğini gösteriyor.


Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir, habere konu şahıs/şirketlerin kendi görüşleridir. Kripto para yatırımları, yüksek riskli yatırımlardır. Yeterli deneyim ve birikime sahip değilseniz bir danışmandan yardım almanız önerilir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl