Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Kraken CEO’sundan Bitcoin yorumu: ‘Lambo’ tahminimin arkasındayım

Dünyanın en büyük borsalarından bir tanesi olan ABD merkezli Kraken'in CEO'su Jesse Powell, sene sonu Bitcoin fiyatının yaklaşık olarak bir Lamborghini'yle aynı olacağı yönünde yaptığı yorumun arkasında durduğunu söyledi. Powell, "Kriptoyla başa çıkmak için demirden bir mideniz olması lazım. O zaman kazanımlarınız çok büyür" dedi.

Kraken CEO’su Jesse Powell, Bloomberg’e verdiği röportajda Bitcoin‘in Mayıs ayından bu yana yüzde 50’den fazla yaşadığı düşüşün kendisini endişelendirmediğini söyledi:

“Daha önce söylediğim Lamborghini yorumumun arkasındayım. Şu anda bir Ford fiyatına bir ‘Lambo’ alabilirsiniz. 37 bin dolara mesela. Birçok insan şu anda dipten alıyor. Hatta ben ‘böbreklerimi satabilir miyim?’ diye düşünüyorum, yasa dışıymış! İnsanlar artık buradaki büyümeyi görüyorlar. Aynı şeyleri çok fazla yaşadık. Kripto, oyun parklarındaki hızlı trenler gibidir. Dayanmak için demirden bir mideniz olması lazım ama bunu başarırsanız da kazancınız büyük olur”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR – Jesse Powell: Sene sonu bir Bitcoin, bir Lamborghini olabilir

“Kiranızı kripto paralara yatırmayın”

İnsanların verebileceklerinden daha fazla parayı kriptoya yatırmamaları gerektiğini belirten Powell, şu ifadeleri kullandı:

“Kira paranızı kriptoya yatırmayın. Verebileceğinizden daha fazlasını vermeyin. Bu hala çok riskli bir yatırım. Ancak zamanla grafiğe baktığınızda kazandığınızı göreceksiniz. 10 yıl önce Bitcoin neredeyse 1 dolardı şimdi ise 30 bin doların üstünde. Uzun dönem için harika bir yatırım olduğunu söyleyebilirim”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl