‘Fiyatlar yükselecek’ diyen Blockchain girişimcisi sabır istedi

Blockchain girişimcisi ve endüstri danışmanı Vinny Lingham, fiyatların yükseleceğini fakat bunun biraz zaman alacağını ifade etti.

Blockchain girişimcisi ve endüstri danışmanı Vinny Lingham Cointelegraph’a verdiği demeçte kripto para fiyatlarının yeniden yükseleceğini fakat bunun biraz zaman alacağını söyledi.

Pazar günü gerçekleşen Money20/20 konferansında konuşan Lingham, şu ifadeleri kullandı:

“Kripto para piyasasının yeniden eski hacimlerini yakalaması için zamana ihtiyacı var. Ayrıca piyasanın öncelikleri de değişmiş durumda. Dünya, şimdi insanların gerçekten kripto paraları günlük hayatlarında kullanma aşamasına geçmesini bekliyor.”

Lingham, sözlerinin devamında şöyle konuştu:

“Küresel olarak hükümetler Bitcoin’e karşı geri adım atmaya hazır durumda. Ayrıca merkez bankalarının kripto para basması an meselesi. Her ülke kendi kripto parasını basacak. Çoğu ülke bunu yapacak. Bu çok ilginç olacak ve işler oraya doğru gidiyor.”

Kendisi de bir Blockchain kimlik girişimi Civic’in CEO’su olan Lingham, 2017 yılının Haziran ayında Bitcoin’in Ethereum‘dan daha iyi bir para olduğunu iddia etmişti. Yine 2017’de de bu haftaki görüşlerinin benzerini dile getirmiş ve kripto para topluluğundan fiyatların yükselmesi için biraz sabır istemişti.

Haber: CoinTelegraph

→ HTC’NİN BLOCKCHAIN TELEFONU EXODUS 1’İN ÖZELLİKLERİ VE FİYATI NETLİK KAZANDI

En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl