Bitcoin’de 55 bin dolar savaşı: BTC grafiğinde beklentiler

Bitcoin, dün 55 bin 800 dolara kadar çıkış yakalamasının ardından bugün bir miktar satışla karşı karşıya. Bir numaralı kripto para, TSİ 12.15 itibari ile 54 bin 270 dolardan işlem görüyor.

Fiyat, Bitcoin ETF onayının Ekim ayında gelebileceğine dair iddialar, Bank of America’nın kripto para raporu ve ABD’deki borç limiti krizinin de etkisi ile önemli bir ivme yakalamıştı.

Gelen güçlü artışlardan sonra yeni zirvenin görülüp görülmeyeceği merak edilerken grafikler, 54 bin 995 doların üzerinde bir günlük kapanışın yeni bir yükseliş dalgası oluşturabileceğini gösteriyor.

Orta vadede yeni bir zirve oluşturup yükseliş trendi oluşturan grafiğimiz, belirttiğimiz güçlü direnç bölgesi olan 52920 – 54995 aralığında fiyatlanıyor. Bu bölgenin üstünde günlük mum kapanışı gelir ise 61180 seviyesine kadar yükselişini sürdürebilir. Düzeltme hareketi başlar ve düşüş gerçekleşir ise 51088 ve 48500 seviyelerinden alım fırsatı takip edilebilir.

Bitcoin grafiği: BTC/USDT, 4 saat

Sorumluluk reddi beyanı: Burada yazılanlar bir yatırım tavsiyesi değildir. Her yatırım kararı kişilerin kendi sorumluluğu altındadır. Uzmancoin ve bu içeriğin yazarı, kişisel yatırım kararlarından sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl