Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin’deki düşüş sonrası Justin Sun: Boğa piyasası bitmedi

Tron’un kurucusu Justin Sun, Bitcoin başta olmak üzere kripto para birimlerinde yaşanan sert düşüşlerin ardından Çin Twitter’ı olarak bilinen Weibo’daki hesabında paylaştığı bir gönderide, boğa piyasasının kesinlikle bitmediğini düşündüğünü ifade etti.

“Bu düşüş, bir düzeltme” diyen Sun, mevcut düşüşlerin Haziran ayında sonlanacağını ve Temmuz ile Ağustos aylarında büyük bir boğa piyasası yaşanacağını iddia etti. Sun bunun nedenlerini de sıraladı.

Tron kurucusu, önde gelen para birimlerinden birçoğunun henüz yeni zirvelere ulaşmadığını ve balonun taşma noktasına gelmediğini öne sürdü. Sun’a göre piyasa, dört yılda bir görülen boğa piyasası döngüsü dikkate alındığında şu anda orta dönemin son safhalarında ve tam olarak son aşamadan uzak.

Sun, devamında “Yeni projelerin piyasaya çıkış hızı yavaş. Geleneksel sermaye piyasasında yeni hisselerin listelenme hızına kıyasla çok yavaş.” dedi. Sun’a göre, kısa vadede keskin düşüş piyasa için iyi ve kısa ile orta vadede keskin bir toparlanma gelmek üzere.

Sun, geçtiğimiz günlerde 36 bin 868 dolardan 4 bin 145 BTC, 2 bin 509 dolardan ise 54 bin 153 ETH satın aldığını iddia etmişti. Çinli genç girişimci bugün de alım yaptığını yazdı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

5 yorums

 1. Sel Cevapla

  Zarardayım terste kaldım. Aslında kara dönsün diyor arkadaş.

 2. Vedat Cevapla

  Bilende konuşuyor bilmeyende…Ama benim hoşuma giden ve sevdiğim bizim gibi düşük geliri olanların da coinlere yatırım yaparak dolar ,altın ,menkul kıymetler ,repo, vadeli hesap faiz vs ,,. Bunlara karşı tek alternatif olarak gözükmesi.coinler bir değerlendi DÜNYA PARA YÖNETİCİLERİ korktu ve olmadık yalan yanlış kendi medyaları üzerinden kötü haber yaptılar.ARTIK ÇOK ZENGİNLERİN DEVRİ KAPANIYOR.Sıra bizde ….

 3. Mert Cevapla

  Diyor ki, “Coinleri satın da ucuzdan toplamaya devam edeyim”.

  1. Doktor¿ Cevapla

   Ne alakası var satmakla? Paran varsa sen de al milyar tane var zaten.. Yoksa sende elin kolun bağlı oturanlardanmısın. Her dk programı açıp bakan psikolojisi bozulmuş şu arkadaşım gibi bir saate 50 bin TL lik olmuş yeni hastalardanmısın..?

  2. Yusuf Cevapla

   Gerçekten bunu nereden anladın. Ben satmayın boğa piyasası devam ediyor daha çok büyük yükselişler olacak diye anladım.