Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcom Global, kullanıcılarını 25 USDT’lik hoş geldin promosyonu ile ağırlıyor

Sponsorlu

Ödüllü alım satım platformu Bitcom Global, kesintisiz destek ve yüksek güvenliğin yanı sıra üst düzey özellikleriyle öne çıkıyor. 2018 yılında Finance Magnates Londra Ödül Zirvesi’nden “En İyi Alım Satım Platformu” dalında birincilik ödülü alan Bitcom Global; hızlı emir iletimi, teknik analiz araçları, çok sayıda indikatörler ve gelişmiş emir türleriyle eşsiz bir deneyim sunmayı vadediyor.

Bitcom Global ayrıca, geçici bir süreliğine platforma kayıt olanlar için 25 USDT’lik hoş geldin bonusu sağlıyor. İlk kez hesap açan yatırımcılar için geçerli olan ve nakit olarak çekilemeyen bu bonus, kullanıcıların borsada alım satım yapmalarına imkan sağlıyor.

Bitcom Global, pek çok platformda görülmeyen bir özelliğe de sahip: İşlem kopyalama. Böylece, deneyimli ve kazanan yatırımcıları takip edip işlemlerini kopyalama imkanı veriliyor. Kaldıraçlı kripto para alım satımı da sunan platformda sınırlı sermaye ile hacimli işlemler gerçekleştirilebiliyor. Aynı zamanda kripto paralarda sadece yükselirken değil, düşüş anlarında da kazanmak için gerekli araçlar sağlanıyor.

Bitcom Global’de işlem yapmanın temel avantajları şu şekilde:

  • Yüksek kaldıraç oranı
  • Açığa satış imkanı
  • Düşük sermaye gereksinimi
  • 7/24 yüksek likidite
  • İşlemleriniz üzerinde tam kontrol
  • Ayarlanabilir fiyat uyarıları
  • Ayrıntılı raporlamalar
  • Hızlı ve güvenilir emir iletimi

Bitcom Global, ortaklık programı ile pasif gelir imkanı da veriyor. Ortaklık programı aracılığıyla sosyal çevrenizi davet edebilir ve komisyon kazanabilirsiniz. Bunun için sadece kayıt olmak yeterli. Şeffaf ve güvenilir ortaklık yapısına sahip Bitcom Global, kolay takip ve ayrıntılı raporlar, yüksek komisyon oranı ve hızlı ödeme sunuyor.

Türkçe arayüzüyle İngilizce bilmeye ihtiyaç duymadan işlem yapılabilen platformda 40’tan fazla kripto para yer alıyor.

Son olarak alım satımda iyiyseniz strateji sağlayıcısı olarak başkalarının sizi kopyalamasına izin verip kazanabilirsiniz. Alım satım yaparak sizi takip edenlerden ek gelir elde edebilirsiniz.

Sorumluluk reddi beyanı: Bu yazı, sponsorlu bir tanıtım yazısıdır. Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi değildir ve yatırım tavsiyesi olarak düşünülmemelidir. Her kullanıcı kendi araştırmasını yapmalıdır. Uzmancoin’in bu sayfadaki ürün veya hizmetle bir ilişkisi yoktur. Uzmancoin, bu sayfadaki ürün veya hizmetten doğacak riskler karşısında sorumlu tutulamaz.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl