Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitcoin neden balon değil? Ünlü mali kuramcı Bernstein 3 madde ile açıkladı

Mali kuramcı ve nörolog William Bernstein, Bitcoin’in klasik bir balon olduğu fikrine katılmadığı söyledi. Bernstein, bununla birlikte Bitcoin üzerinde daha fazla zaman harcıyacağını düşünmediğini ifade etti. Amerikalı nörolog, 1990’lı yıllardan itibaren yatırım hakkında yazmaya başladı. En popüler kitaplarından bazıları; The Intelligent Asset Allocator, The Four Pillars of Investing: Lessons for Building a Winning Portfolio ve Rational Expectations: Asset Allocation for Investing Adulst… Bernstein, Bitcoin’in ve dijital para birimlerinin balon özellikleri taşımasa da şüpheli izler bulundurduklarını söyledi. CNBC’ye konuşan Bernstein, Bitcoin’in...

Mali kuramcı ve nörolog William Bernstein, Bitcoin’in klasik bir balon olduğu fikrine katılmadığı söyledi. Bernstein, bununla birlikte Bitcoin üzerinde daha fazla zaman harcıyacağını düşünmediğini ifade etti.

Amerikalı nörolog, 1990’lı yıllardan itibaren yatırım hakkında yazmaya başladı. En popüler kitaplarından bazıları; The Intelligent Asset Allocator, The Four Pillars of Investing: Lessons for Building a Winning Portfolio ve Rational Expectations: Asset Allocation for Investing Adulst…

Bernstein, Bitcoin’in ve dijital para birimlerinin balon özellikleri taşımasa da şüpheli izler bulundurduklarını söyledi.

CNBC’ye konuşan Bernstein, Bitcoin’in neden balon özellikleriyle örtüşmediğini şu 3 madde ile açıkladı:

-Sosyal toplantıların ana konusu haline gelmedi.

-İnsanlar Bitcoin için işini bırakmıyor.

-Dijital para birimlerine şüpheyle bakanlar öfke ile karşılanmıyorlar.

Ünlü yazar, şöyle bitirdi:

“Bitcoin, zamanımı harcamak istediğim bir şey değil. Eğer siz Blockchain ya da Bitcoin konusunda uzman değilseniz uzak durun. Anlamadığınız şeylere yatırım yapmayın.”

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl