Bitconnect’in CEO’sunun eşi öldürülmüş olabilir

Yaklaşık 3 ay önce Avustralya'da kaybolan ve hala bulunamayan Bitconnect'in CEO'sunun eşinin öldürülmüş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Avustralya’daki St. George polisi, ünlü kripto ponzi şeması Bitconnect‘in yöneticilerinden biri olan John Bigatton’un 48 yaşındaki kayıp eşini aramayı sürdürüyor.

John Bigatton ve eşi Madeline

Yerel polis raporları, iki çocuk annesi Madeline Bigatton’un Avustralya’nın Sydney şehrinde bulunan Bigatton aile malikanesinden 3 ay önce kaybolduğunu bidirdi. Kayıp Bigatton, en son 25 Mart’ta görüldü. O gün sabah 11.30’da kızını yakındaki bir arkadaşının evine bırakan kadının daha sonra siyah Kia Sorento marka arabasını Kurnell’a sürdüğüne inanılıyor.

O akşam evine dönmeyen Bigatton’un arabası yerel polis tarafından Cape Solender’daki bir uçurumda terk edilmiş halde bulundu

Polis, şimdi Bigatton’un araba anahtarlarını elinde bulunduran iki Hintli görünümüne sahip şüpheliyi arıyor.

Şimdiye kadar yerel makamlar olaya bir kayıp vakası olarak yaklaştı. Kadının kaçmış olabileceğini ya da parayla ilgili nedenler nedeniyle intihar ettiğini düşündüler.

Polis, şimdi dünya çapında on binler, belki de yüz binlerce yatırımcıyı mağdur eden Bitconnect dolandırıcılığında yer alan koca John Bigatton’dan dolayı kadının öldürülmüş olma ihtimali üzerinde duruyor.

John Bigatton şu anda FBI tarafından soruşturma altında. Vaktiyle yaklaşık 440 dolar olan Bitconnect token’ı BCC, platformun kapanmasıyla birlikte şimdi yalnızca 40 cent. Bitconnect’in yarattığı enkazda birikimlerini yitiren hatta bu ponzi şeması yüzünden kendi yaşamlarına kıyan insanlar var.

→ BINANCE COIN YAKIMI İÇİN YENİ BİR GERİ SAYIMDA SONA GELİYOR

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl