Bitcoin haberleri - Uzmancoin - Kripto para ve altcoin

Bitfinex, listeden çıkardığı 10 altcoin için para çekmeyi sonlandırıyor

Kripto para borsası Bitfinex, geçen hafta listeden çıkardığı 10 altcoin için para çekme işlemlerini Cuma günü sonlandıracak.

Önde gelen kripto para borsalarından Bitfinex, 21 Kasım’da “en iyi alım satım deneyimini sunmak” amacı doğrultusunda 10 altcoin‘i listeden çıkaracağını açıklamıştı. İlgili altcoin’ler için alım satımlar ve para yatırma işlemleri 23 Kasım’da kapatılmıştı.

Listeden çıkarılan altcoin’ler AidCoin (AID), Atonomi (ATM), Dether (DTH), FOAM Token (FOA), Fusion (FSN), Loom Network (LOO), Mithril (MITH), Polymath (POLY), SpankChain (SPANK) ve Upfiring’den (UFR) oluşuyor.

Bu kripto paralar için para çekme işlemleri ise Cuma günü TSİ 15.00’te sonlandırılıyor. Kararın listelenen tüm projelerin sürekli olarak izlenmesi ve listeleme niteliklerinin gözden geçirilmesinin bir sonucu olarak alındığı ifade edildi. Ayrıca kullanıcıların yukarıdaki varlıkları mümkün olan en kısa sürede çekmeleri istendi.

Hong Kong merkezli Bitfinex, 2012 yılında kuruldu. CoinMarketCap verilerine göre borsa üzerinde son 24 saatte 713 milyon dolarlık alım satım gerçekleşti.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl