Bitfinex’in kripto parası rekor tanımıyor

Kripto para borsası Bitfinex tarafından ihraç edilen LEO, bugün yeni bir rekor seviyeye ulaştı. Kripto para, son birkaç haftada yaklaşık yüzde 75 arttı.

Önde gelen kripto para borsalarından Bitfinex‘in 20 Mayıs’ta piyasaya sürülen ve Bitfinex’te listelenmeye başlayan kripto parası UNUS SED LEO (LEO), o günden bu yana nispeten istikrarlı bir şekilde yükseliyor.

LEO’nun fiyat grafiği

İlk işlem gününde 1.1 dolardan alınıp satılan kripto para, aradan geçen yaklaşık 20 günde hem BTC hem de ABD Doları’na karşı önemli ölçüde yükseldi. LEO bugün, ilk işlem gününe göre yüzde 60 yükselişle 1.77 dolara kadar çıktı. Fiyat, BTC bazında ise 13,000 satoshi’den (Bitcoin’in yüz milyonda biri) 22530 satoshi’ye yüzde 73 arttı.

LEO’nun yükselişini sürdürerek Binance’in kripto parası BNB’ye benzer bir performans gösterip göstermeyeceği merakla bekleniyor.

LEO, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen ve 1 milyar dolar elde edilen akredite yatırımcılara açık bir satış sürecinin ardından çıkarılmıştı. Her bir LEO, 1 USDT karşılığında satılmıştı. Böylece ilk yatırımcılar birkaç haftada yüzde 77 oranında kâra ulaşmış oldu.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl