Bitfinex ve Tether grubundan depremzedelere 5 milyon TL’lik bağış

Türkiye’de yaşanan deprem felaketine sessiz kalmayan kripto topluluğu yardımlarını sürdürüyor.

Kayıplar ve yaralılarımızın hızla arttığı deprem faciasının yaralarını sarmak adına kripto sektörünün önde gelen şirket ve isimlerinden destekler gelmeye devam ediyor.

Bitfinex, Keet, Synonym ve Tether grubu da toplam 5 milyon TL’lik destekte bulunacaklarını duyurdu.

Bitfinex’in blog sayfasından yapılan açıklamada, “Keet, Synonym ve Tether olarak, bugün ülkeyi vuran yıkıcı depremin ardından Türk halkına en içten taziyelerimizi sunmak isteriz. Yaşanan felaketin boyutunun hem kapsamlı hem de yıkıcı olduğu açık. Kalplerimiz, düşüncelerimiz ve dualarımız depremden etkilenen herkesle birlikte.” dendi.

“Türkiye’nin yanındayız” mesajı

Böyle bir anda, bu trajedinin ardından bölge sakinlerine destek olmak için bir araya gelmenin zorunlu olduğunu belirten grup, acil insani yardım ve kurtarma çabaları için 5 milyon TL taahhüt ettiklerini belirtti. Bitfinex, Keet, Synonym ve Tether, Türkiye’nin gelecekteki inşasına sürekli destek sağlamak için aktif olarak yöntemler arayacaklarının da altını çizdi.

Açıklamada son olarak, “Şu anda her türlü kaynağa ihtiyaç duyulmaktadır ve yardımlarımızın bu çabalara katkıda bulunacağını umuyoruz. Dayanışma içinde Türkiye’nin yanındayız.” ifadeleri kullanıldı.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl