Bitfinex Trade Masters yoğun ilgiyle tamamlandı

Kripto para borsası Bitfinex tarafından düzenlenen Trade Masters yarışması, Maslak 42'de yer alan ESA Arena'da yoğun katılımla gerçekleşti.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Bitfinex’in organize ettiği ve Uzmancoin’in medya sponsoru olarak desteklediği Trade Masters yarışması yoğun ilgiyle tamamlandı. Maslak 42’de bulunan ESA Arena’da düzenlenen etkinlikte kripto sektöründen katılımcıların yanı sıra kriptoyla ilgilenen yüzlerce kişi de yer aldı.

İpi Winning Circle göğüsledi

Yarışma kapsamında 10 ekip yarıştı. Tüm ekipler, trade yeteneklerini Bitfinex’in yakın zaman önce yenilenen Paper Trade platformunda sergiledi. Yarışma sonunda ipi göğüsleyen ise Winning Circle oldu ve 100 bin TL’lik ödülü aldı. İkinciliği ise 75 bin TL’lik ödülle birlikte Trader Kulübü alırken üçüncülüğü de 50 bin TL’lik ödülle Ninja Traders elde etti.

Kazananların açıklanmasının ardından konserlere geçildi ve sahneye Türkiye’nin önde gelen rap sanatçıları çıktı. Sahne alan Khontkar, Keişan, Contra ve Anıl Piyancı etkinliğe gelen kalabalığı coşturdu.

“Stratejinin önemini gördüğümüz bir etkinlik oldu”

Bitfinex’in Türkiye çözüm ortağı The Steve Group CEO’su Derya Türker, etkinlik hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Bitfinex Trade Masters hem kripto para yatırımlarında stratejinin önemini deneyimlediğimiz hem sektörümüzdeki önemli isimlerle bir araya geldiğimiz hem de eğlendiğimiz bir etkinlik oldu. Başta ödül sahipleri olmak üzere trade yarışmamıza katılan tüm takımlarımızı ve yarışmacılarımız büyük bir tebriki hak ediyor. Biz bu tarz etkinliklerin kripto para yatırımlarının birer oyun olmadığını ve yatırımcıların bir strateji doğrultusunda hareket etmesi gerektiğini göstermesi açısından önemli olduğunu düşünüyoruz. Dolayısıyla ilerleyen süreçte de benzeri etkinliklerle kripto para ekosistemine katkı sağlamaya devam edeceğiz.”

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl