Bitfinex Trade Masters yarışması 3 Mayıs’ta başlıyor

Son dönemde Türkiye'de attığı adımlarla ses getiren Bitfinex borsası, toplam 175 bin TL ödüllü Trade Masters yarışmasını başlatıyor. Türk kripto topluluğunun yakından tanıdığı isimlerden oluşan 10 trader grup, büyük ödül için yarışacak.

Türk kripto para dünyasının büyük bir heyecanla beklediği Bitfinex Trade Masters yarışmasına yaklaşık 8 gün kaldı. 3 Mayıs’ta İstanbul Maslak’ta gerçekleşecek olan etkinlikte 10 Türk trader grubu, hem becerilerini göstermek ve kendini kanıtlamak hem de büyük ödül için kapışacak.

Türkiye’de ilk kez bu şekilde bir yarışma düzenlenirken 10 takım dört saatlik kıyasıya bir mücadeleye girecek. Her takım eşit sermaye ile yarışmaya başlayacak ve kendilerine verilen görevler çerçevesinde bonuslar ve ekstra puanlar kazanma fırsatlarına sahip olacaklar.

En yüksek toplam kârı elde eden takım Trade Masters Kupası ve 100 bin TL’lik ödülü kazanacak. İkinci 50 bin TL, üçüncü takım ise 25 bin TL kazanacak.

3 Mayıs günü saat 18’de başlayacak olan etkinlik akşam saatlerine kadar devam edecek. Yarışmanın başlamasının ardından takımlara zorlu görevler verilecek ve burada yüksek kaldıraç ya da bonus kredisi kullanma şansı doğacak. Böylece takımlar, kısa sürede kâr oranlarını artırma fırsatı bulmuş olacaklar.

Son olarak, bu muhteşem etkinliğin sonunda Türk rap yıldızları Anıl Piyancı, Khontkar, Keisan ve Contra’nın canlı performansı olacak.

Etkinlik için tam adres: Maslak, 42maslak AVM, Ahi Evran Cd. No:6/70 D:Kat:3, 34485 Sarıyer/İstanbul, Türkiye

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl