Ethereum madencisi, 23.7 milyon dolarlık işlem ücretini iade etti

100 bin dolarlık USDT işlemi için ödenen 23.7 milyon dolarlık ücret, işlemi onaylayan madenci tarafından geri gönderildi. Konuyla ilgili açıklama yapan DeversiFi şirketi, "Blok zinciri değişmez olsa da, parçası olduğumuz devrimi insani değerlerimiz tanımlar" açıklamasını yaptı ve o madenciye teşekkür etti.

Dün tarihin en pahalı işlem ücretini ödeyen Bitfinex için kâbus sona erdi. 100 bin dolarlık USDT işlemi için ödenen 23.7 milyon dolar değerdeki ETH’ler madenci tarafından geri ödendi.

Konuyla ilgili Twitter hesabından bir açıklama yapan, işlemin yapıldığı platform olan DeversiFi şirketi madenciye teşekkür etti:

“Blok zincir değiştirilemezdir. Ancak parçası olduğumuz bu devrimin değerleri bizler tarafından tanımlanır. İşlem ücreti olarak yanlışlıkla ödediğimiz 7626 ETH’yi geri gönderdiğini doğruladığımız 13307440 numaralı bloğun madencisine teşekkür ediyoruz. Konuyla ilgili araştırma yarın başlayacaktır”

Ne olmuştu?

Kripto para borsasından DeversiFi cüzdanlarına gönderilen 100 bin dolarlık USDT için tam 23.7 milyon dolarlık işlem ücreti ödenmişti. İşlemin yapıldığı yer DeversiFi platformuydu ancak ödeyen Bitfinex borsasıydı. Rakamların Etherscan’de görüldüğü ilk andan itibaren uzmanlar, ücretin yanlışlıkla ödendiği konusunda hemfikir olmuşlardı.

DeversiFi şirketinin bir sözcüsü de “Bu durum, DeversiFi’ın kendisi çözmesi gereken bir meseledir. Operasyonlarımızda bir aksama yoktur. Müşterilerimizin fonları güvendedir” açıklamasını yapmak zorunda kalmıştı.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl