Bitfinex 12 yeni dijital para ekledi

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Bitfinex, dün yaptığı açıklamayla 12 yeni Ethereum tabanlı dijital parayı listelediğini bildirdi.

Son dönemde kripto para borsaları arasındaki rekabet kızıştı. Coinbase’in Ethereum tabanlı dijital paralara destek vereceğini duyurması ve Binance‘in her geçen gün itibari paralarla kripto para ticareti yapmayı mümkün kılmaya yaklaşmasının ardından Bitfinex de bir başka hamle yaptı.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Bitfinex, dün yaptığı açıklamayla 12 yeni Ethereum tabanlı dijital parayı listelediğini bildirdi.

Bitfinex’in listelediğini duyurduğu 12 yeni dijital para şöyle:

Aion (AION)
BnkToTheFuture (BFT)
Cofound.it (CFI)
Dai (DAI)
IOStoken (IOST)
Loopring (LRC)
MedicalChain (MTN)
Odem (ODEM)
Raiden Network (RDN)
Request Network (REQ)
SingularityNET (AGI)
Wax (WAX)

Yukarıda listelenen 12 dijital para Bitfinex’in altcoin pazarında genişleme yönünde bir strateji izlediğinin işareti. Son listelemelerle birlikte Bitfinex üzerinde yer alan dijital paraların sayısı 49’a çıktı. Bitfinex, geçtiğimiz hafta ise BTC, ETH, NEO, EOS ve IOTA için İngiliz Sterlini ile Japon Yeni çiftlerini ticarete açtığını duyurmuştu.

Bu gelişmeler, söz konusu dijital paraların ticaret hacimlerini artıracak önemli gelişmeler olarak nitelendirilebilir.

Yayınlandı:
Son Güncelleme:
En güncel gelişmelerden ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Uzmancoin Telegram kanalına katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl

1 yorum

  1. selçuk Yanıtla

    bitfinex. You can not make mistakes. do not make mistakes. they also make mistakes. if someone makes a mistake and you want to reach a customer representative. forget it. You can not reach. Do not wait for us to do your job. try to get old if you wait in the hall. There is no BitFinex customer representative. but it does not exist. I have not seen it in six months. bitfinex.
    bitfinex. Hata yapamazsın. hata yapmayın. onlar da hata yaparlar. Birisi bir hata yaparsa ve bir müşteri temsilcisine ulaşmak istiyorsanız. unut gitsin. Erişemezsin. İşinizi yapmamızı beklemeyin. Salonda beklerseniz yaşlanmaya çalışın. BitFinex müşteri temsilcisi yoktur. ama mevcut değil. Altı aydır görmedim. bitfinex.