Bitget, önümüzdeki ay 130’dan fazla yeni Web 3 projesini listeleyecek

Bitget sponsorluğunda

Lider global kripto borsası Bitget, platformunu yeni ve değerli Web 3 projeleri olan Bitget ABC (Always the Best Crypto – Her Zaman En İyi Kripto) ile genişleteceğini duyurdu. Bitget ABC, önümüzdeki ay boyunca 130’dan fazla değerli proje sunacak ve kullanıcılara kripto borsaları arasında en büyük olan toplam yaklaşık 500 spot ticaret çifti sunacak.

Bitget’e üye olmak için tıklayın

Bitget, kapsamlı değerlendirmeler ve topluluk üyelerinden gelen geri bildirimler sayesinde günlük olarak, alfabetik sıraya göre listelenmek üzere 138 potansiyel proje seçti. Listelemeleri, aktif kullanıcıları ödüllendirmek için yeni kriptoları içeren 100.000$ ödül havuzu ile beraber ay boyunca daha fazla proje takip edecek.

Geçen hafta Bitget, Bitget ABC’nin Arcblock (ABT), Alchemy Pay (ACH), Aergo (AERGO), Akropolis (AKRO), Alpine F1 Team Fan Token (ALPINE), apM Coin (APM), Bounce Finance Governance Token (AUCTION) içeren A Takımı’nı, Badger DAO (BADGER), Biconomy (BICO), Bluzelle (BLZ), BarnBridge (BOND), BurgerCities (BURGER), BakeryToken (BAKE), Bella Protocol (BEL), BORA (BORA), Bitcoin Standard Hashrate Token (BTCST) içeren Yoğun B’leri ve çok daha fazlasını tanıttı. Tüm yeni listelemeler Bitget’in resmi duyuru kanalından takip edilebilir.

Spot piyasada yeni listelenen varlıkların alım satımı, Eylül ayı başlarında başlatılan ve kullanıcılara tüm işlem paritelerinde ücretsiz spot işlemler sunan Sıfır İşlem Ücreti avantajının kapsamına girecek.

Bitget’e üye olmak için tıklayın

Bitget Yöneticisi Gracy Chen, “Bitget, sürekli gelişen bu kripto pazarında farklı yatırımcıların taleplerini daha iyi karşılamak için her zaman yenilikçi ürünler ve çeşitlendirilmiş seçeneklerle tek duraklı bir işlem platformu olarak hizmet etmeye çalışıyor. Platformdaki kripto varlık aralığımızı yaklaşık 500 spot işlem paritesine genişletmek için yaptığımız son hamlenin Bitget’e diğer borsalar arasında yükseliş sağlayacağına inanıyoruz.” dedi.

Chen, sözlerinin devamında şöyle konuştu:

“Yeni listelemeler kuşkusuz bu piyasada portföylerini çeşitlendiren yatırımcılara yardımcı olurken, Sıfır İşlem Ücreti Kampanyası ayrıca kullanıcıların işlem maliyetlerini düşürmelerine ve işlem deneyimlerini teşvik etmelerine yardımcı olacak. Her iki hamle de Bitget’in daha fazla finansal katılım için uzun süredir devam eden arzusunu temsil ediyor ve finansal bağımsızlığı artırma vizyonunu yansıtıyor. Platformu geliştirmeye devam edeceğiz, yatırımcıların kripto dünyasında değerli taşları elde etmesinde ve fırsat bulduğu anda yakalamasında yardım edeceğiz.”

Bitget hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, sosyal ticarete odaklanan dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Şu anda dünya çapında 50’den fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget, 600 kişilik bir işgücü ile merkezi olmayan finansmanı teşvik etme misyonunu hızlandırdı.

Bitget’in kripto türevleri piyasasında Haziran 2019’da resmi olarak piyasaya sürülmesinden bu yana, platform artık dünyanın en büyük kripto copy trade ve türev borsalarından biri haline geldi. Türev işlemler hacminde CoinMarketCap ve CoinGecko tarafından küresel olarak ilk beşte yer alıyor. Lider borsa, insanların sosyal ticaretle bağlantı kurma ve işlem yapma şeklini dönüştürmeye odaklanıyor. Amiral gemisi Tek Tıkla Copy Trade, sosyal ticarette bir öncüdür. Dünya çapında kripto türevleri trader’ları için deneyimlerine yenilik getirerek, yaklaşık 1.1 milyon takipçisi olan 55.000’den fazla profesyonel trader bir araya getirmiştir.

‘Better Trading, Better Life’, felsefesine sıkı sıkıya bağlı kalan Bitget, Web2 ve Web3’ü aşan, CeFi ve DeFi’yi birbirine bağlayan ve geniş bir köprü ile sonuçlanan portal olmayı hedefleyerek, global olarak kullanıcılara kapsamlı ve geniş kripto ağına güvenli işlem çözümleri sağlamayı taahhüt eder. Bitget, Eylül 2021’de dünyaca ünlü futbol takımı Juventus’un ilk forma partneri ve kısa süre sonra PGL Major’ün resmi e-spor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu. Önde gelen e-spor organizasyonu Team Spirit ve Türkiye’nin önde gelen ve köklü futbol kulübü Galatasaray ile ortaklıklar da 2022’nin başlarında duyuruldu.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!
Daha Fazlasını Okuyun

Sohbete Katıl